Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. telesprzedaży

SALES PRO sp. z o.o.

4 0006 000 brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ważna jeszcze 8 dni
    do: 15 gru 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • badanie potrzeb klientów oraz budowanie długotrwałych relacji

  • dopasowanie oferty produktowej do indywidualnych potrzeb

  • kompleksowa telefoniczna obsługa klientów i sprzedaż

Nasze wymagania

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • utrzymywanie wysokich standardów obsługi klienta

  • kreatywność i motywacja do osiągania celów

  • optymistyczne podejście do pracy

  • podstawowa znajomość obsługi komputera

To oferujemy

  • profesjonalne szkolenie wstępne gdzie nauczymy Cię wszystkiego

  • możliwość zdobycia doświadczenia, nowej wiedzy oraz umiejętności z zakresu technik sprzedaży

  • wsparcie w codziennej pracy

  • swobodną atmosferę

O nas

Sales Pro to młoda firma zajmująca się telefoniczną obsługą klienta oraz sprzedażą w branży Health & Beauty.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy obecnie nowych członków do naszego zespołu sprzedażowego.

Szukamy osób zarówno z doświadczeniem jak i takich, które dopiero szukają swojej ścieżki rozwoju - wszystkiego Cię nauczymy!

Atrakcyjne i gwarantowane zarobki od 4000 do 6000 brutto, a w przypadku posiadania statusu studenta/ucznia, kwota wynagrodzenia brutto jest równa tej, którą otrzymasz „na rękę”.

Praca odbywa od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:30 - 16:30.

Nasze biuro wyróżnia znakomita lokalizacja (okolice Ronda Mogilskiego), gdzie dostaniesz wszystko czego Ci potrzeba do pracy.

Dla chętnych przewidziana jest również praca zdalna!

Na początku naszej współpracy proponujemy umowę zlecenie z możliwością przejścia po 3 miesiącach na umowę o pracę.