Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. telesprzedaży

WISH PHARMA sp. z o.o.

3 5005 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Borowinowa 2

Swoszowice

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami firmy

  • Obsługa zamówień telefonicznych oraz mailowych

  • Komunikowanie się z klientami poprzez spotkania online, telefon lub e-mail, zgodnie ze standardami i procesami firmy

  • Zapewnienie zasobów informacyjnych dotyczących produktów firmy

  • Odpowiadanie na zapytania klientów w sposób profesjonalny i terminów.

  • Przygotowywanie ofert handlowych

  • Przygotowywanie dokumentów magazynowych i koordynowanie wysyłki

  • Zapewnianie zasobów informacyjnych dotyczących produktów firmy

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Umiejętności komunikacyjne

  • Dobra znajomość arkuszy kalkulacyjnych Excel

  • Umiejętność rozpoznania i zrozumienia potrzeb oraz oczekiwań klienta

  • Umiejętność nawiązywania, utrzymywania oraz rozwijania długofalowych relacji biznesowych

  • Chęć poszukiwania nowych rozwiązań sprzedażowych,

  • Motywacja do osiągania najlepszych wyników,

  • Dobra organizacja własnej pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów,

  • Pozytywne nastawienie oraz chęć współpracy z klientem każdego dnia

  • Samodzielności w pracy i zaangażowania

  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów

  • Wysokiej kultury i świadomości biznesowej

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności negocjacji, prezentacji i komunikacji interpersonalnej

  • Wytrwałości w dążeniu do realizacji postawionych celów

  • Wysoki poziom motywacji i chęć nauki

  • Wielozadaniowość,

  • Zaradność

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Praca w systemie jednozmianowym,

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,

  • Narzędzia pracy

  • Praca w miłej atmosferze,

  • Możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji

O nas

Firma WISH Group powstała w 2010r i zajmuje się produkcją oraz sprzedażą suplementów diety sygnowane min. marką Wish Pharmaceutical,

www.zdrowiemarket.pl

www.iwitaminy.pl