Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. telesprzedaży

Renevo sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00, 9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Józefa Dietla 50

Stare Miasto

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna sprzedaż rozwiązań HUAWEI Solar oraz RENEVO (klient B2B)

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • realizowanie celów sprzedażowych

  • aktualizacja bazy klientów w systemie CRM

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w branży fotowoltaicznej lub elektrycznej

  • wysoka zdolność komunikacyjna, umiejętność słuchania potrzeb klienta

  • orientacja na wyniki oraz bardzo dobra organizacja pracy

  • zainteresowanie fotowoltaiką oraz odrobina pasji do zmieniania świata

  • biegła obsługa MS Office

To oferujemy

  • praca w siedzibie firmy w centrum Krakowa

  • szkolenia produktowe oraz branżowe

  • możliwość awansu zawodowego na stanowisko Handlowca

  • motywujący system wynagrodzenia (podstawa + premia)

  • niezbędne narzędzia pracy

O nas

W RENEVO tworzymy świat przyszłości zasilany energią ze słońca, bo nadeszły wreszcie czasy, w których nie potrzebujemy już czerpać energii z węgla. Zarówno dla nas jak i dla kolejnych pokoleń najlepiej będzie jeśli węgiel pozostanie pod ziemią.

Wiemy, że główną barierą w drodze do tego celu wciąż jest brak zaufania do nowej technologii i jej wysoka cena. W RENEVO, współpracując z HUAWEI stawiamy czoła tym wyzwaniom tworząc produkty fotowoltaiczne, które łączą pozornie przeciwstawne wartości – najniższą cenę z jakością dającą bezpieczeństwo na dekady.

Jeśli chcesz dołączyć do firmy, która kwestionuje dotychczasowe myślenie i ma plany stać się symbolem swojej kategorii, a przy okazji sprawiać, że świat będzie coraz lepszym miejscem do życia, RENEVO może być wyborem dla Ciebie.