Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. telesprzedaży

POLSKIE CENTRUM FOTOWOLTAIKI sp. z o.o.O firmie

3 500–5 000
brutto / mies.
  • łódzkie
    łódzkie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych
  • Umawianie klientów na spotkania z Przedstawicielami Handlowymi
  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów i usług
  • Reprezentowanie firmy i kreowanie jej pozytywnego wizerunku
  • Bieżące raportowanie postępów w pozyskiwaniu klientów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej
  • Doświadczenie w zakresie sprzedaży instalacji fotowoltaicznych
  • Mile widziana własna działalność gospodarcza
  • Wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • Znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Atrakcyjną podstawę oraz system bonusowy
  • Formę zatrudnienia – umowa zlecenie lub umowa B2B
  • Szkolenia w zakresie fotowoltaiki i Odnawialnych Źródeł Energii
  • Wsparcie 24/7
  • Praca 100% zdalna

O nas

Polskie Centrum Fotowoltaiki (PCF) to dynamicznie rozwijająca się firma założona przez menedżerów związanych z fotowoltaiką, energetyką oraz usługami biznesowymi. Swoim klientom oferuje personalizowane instalacje fotowoltaiczne oraz rozwiązania grzewcze uwzględniające pompy ciepła. Głównym wyróżnikiem PCF jest postawienie Klienta na pierwszym miejscu – zaczynając od procesu sprzedażowego przez dopasowanie instalacji i pełną obsługę posprzedażową. Więcej informacji o PCF: e-pcf.pl

Fotowoltaika to jedna z najszybciej rosnących branż w Polsce. Dlatego poszerzamy nasz zespół o kolejnych profesjonalistów, którzy chcą się rozwijać w tym obszarze. Jeśli jesteś jednym z nich - ta oferta jest dla Ciebie.

Specjalista ds. telesprzedaży, łódzkie