Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. telesprzedaży

SOFTWARE-HOUSE.EU Sp. z o.o.

umowa o pracę, umowa zlecenie
3 00010 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Głogowska 31, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Głogowska 31

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • hone and e-mail contact with customers and partners(presenting the offer, engaging for cooperation, participation in meetings and presentations)

  • support in the field of marketing activities

Nasze wymagania

  • good communication skills

  • proficient use of English (minimum C1 level of speaking)

  • distance and sense of humor

To oferujemy

  • employment contract or B2B contract (basis + commission)

  • remote work on working days from 9 am to 3 pm

  • calm approach to the situation with the client

O nas

About Us

www.Software-House.eu is a company that creates custom software for the most demanding customers.

Due to the expansion of the offer by systems for quick application development (PowerNoCode.com), we are looking for the right person to join our Sales Team, who will be involved in acquiring customers and partners.