Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. telesprzedaży

LEVELCALL sp. z o.o.

4 2007 900 brutto / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny, 9:00-17:00, 10:00-18:00, 10:00-20:00 Grafik dla Pracowników - chcesz pracować tylko kilka godzin dziennie? Dla nas OK ;)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

Prowadzimy różne projekty w zakresie telefonicznej obsługi klientów. Praca w naszej firmie polega na umawianiu spotkań, przedstawianiu ofert różnych produktów i usług, obsługi zapytań klientów itp. Projekty dopasowujemy pod pracowników, aby realizowali te, w których czują się najlepiej.

Nasze wymagania

Nasz wymarzony kandydat:

Dobrze radzi sobie w rozmowach telefonicznych z nieznajomymi osobami

Lubi poznawać nowe zagadnienia i potrafi zainteresować nimi innych

Jest w stanie odczytać treść oferty w milszym tonie niż ogłoszenia pociągów na stacji kolejowej

Lubi gadać, a ludzie lubią go słuchać

Ma sprawny komputer/laptop ze słuchawkami oraz stabilne połączenie z internetem

Nie przepada za codziennymi dojazdami komunikacją miejską do biura, ponieważ potrafi pracować zdalnie z domu.

!!!WAŻNA UWAGA!!!

Przed rozpoczęciem szkolenia upewnij się, że masz sprawne słuchawki i mikrofon.

Najłatwiej to sprawdzisz uruchamiając rejestrator dźwięku w komputerze i mówiąc "parę słów do mikrofonu" nagrasz krótki plik dźwiękowy. Jeśli będzie Cię słychać na nagraniu to oznacza, że możesz zaczynać!

Tak, wiemy że powyższe to podstawa, ale nawet najlepszym popsuł się mikrofon lub gniazdo w laptopie zaraz po rozpoczęciu szkolenia - naszym zdaniem lepiej to sprawdzić niż się stresować ;)

To oferujemy

Z naszej strony zapewniamy:

Umowę zlecenie, wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy,

Unikalny pakiet BONUSÓW (karta sportowa, abonament medyczny, karta lunch'owa) Jeśli zależy Ci na innym beneficie - daj nam znać w czasie rekrutacji, pracujemy wedle zasady: „Dla najlepszych - WSZYSTKO”

Pracę w doświadczonym zespole i luźną atmosferę, grafik dostosujemy do Ciebie i Twojej dostępności

Pakiet niezbędnych szkoleń

Zdalną realizację wszystkich procesów łącznie z rekrutacją

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

O nas

Lubisz gadać przez telefon? Nie masz problemu z konwersacją z nieznajomymi osobami, a przy okazji lubisz pracę zdalną? Mamy więc idealną pracę dla Ciebie!!!

Pracujemy z reguły w stałych godzinach 9:00- 17:00 od poniedziałku do piątku, głównie w systemie pracy zdalnej. Mamy prosty system rozliczeń – to Ty decydujesz ile pracujesz, niemniej rozliczamy wyłącznie przepracowane godziny ;) Działamy tak już ponad 7 lat i się dobrze sprawdza.