Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. telesprzedaży

WORKINS & PARTNERS sp. z o.o.

2 0002 500 netto (+ VAT) / mies.
  • Reda

    Reda, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • chłodne telefony codziennie do potencjalnych klientów

  • min 25 wykonanych telefonów

  • po wstępnej rozmowie z potencjalnym klientem, jeżeli on on jest zainteresowany – przekazać kontakt do przełożonego.

  • zapisywanie kontaktów i informacji o wykonanym telefonie do systemu CRM

Nasze wymagania

  • punktualność

  • doświadczenie w sprzedaży telefonicznej min 3 m-ce

  • dobra znajomość języka polskiego

  • wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • 2 tys. zł netto + 500 zł bonusy za wykonanie telefonów

  • codzienne obowiązki

  • min 25 wykonanych telefonów z długością rozmowy ponad 5 minut – podstawa

  • 30 wykonanych telefonów dziennie z długością rozmowy ponad 5 minut +250 zł/ mc

  • 35 wykonanych telefonów dziennie z długością rozmowy ponad 5 minut +250 zł/ mc

O nas

Workins & partners sp. z o.o. zajmuje się rekrutacją pracowników z Ukrainy.