Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. telesprzedaży

WORKINS & PARTNERS sp. z o.o.O firmie

2 000–2 500
netto (+ VAT) / mies.
  • Reda
    Reda, pomorskie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • chłodne telefony codziennie do potencjalnych klientów
  • min 25 wykonanych telefonów
  • po wstępnej rozmowie z potencjalnym klientem, jeżeli on on jest zainteresowany – w systemie crm wygenerować ofertę , przekazać kontakt do przełożonego.
  • zapisywanie kontaktów i informacji o wykonanym telefonie do systemu CRM

Nasze wymagania

  • punktualność
  • doświadczenie w sprzedaży telefonicznej min 3 m-ce
  • dobra znajomość języka polskiego
  • wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • 2 tys. zł netto + 500 zł bonusy za wykonanie telefonów
  • codzienne obowiązki
  • min 25 wykonanych telefonów z długością rozmowy ponad 5 minut – podstawa
  • 30 wykonanych telefonów dziennie z długością rozmowy ponad 5 minut +250 zł/ mc
  • 35 wykonanych telefonów dziennie z długością rozmowy ponad 5 minut +250 zł/ mc

O nas

Workins & partners sp. z o.o. zajmuje się rekrutacją pracowników z Ukrainy, Filipin, Uzbekistanu

Specjalista ds. telesprzedaży, Reda