Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do AMPERIO Sp. z o.o. z siedzibą w: Domaniewska 37, 02-672 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. telesprzedaży w branży OZE

AMPERIO Sp. z o.o. O firmie

3 5008 500 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 6 dni
    do: 27 cze 2021
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż telefoniczna

  • Codzienny kontakt z Klientem zainteresowanym produktem

  • Przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków

  • Wsparcie klientów w ich decyzjach zakupowych

  • Raportowanie działań i wyników

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze Klienta

  • Min. 1-roczne doświadczenie w telesprzedaży lub w telefonicznej obsłudze klienta

  • Dobra znajomość obsługi komputera

  • Zaangażowania oraz motywacji do osiągania celów

  • Samodzielności w działaniu oraz umiejętności organizacji pracy

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość branży OZE

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki finansowe

  • Możliwość brania udziału w budowaniu nowej firmy - będziesz miał realny wpływ na kształtowanie naszej Spółki

  • Nieograniczone możliwości awansu

  • Przyjazna atmosfera i fajny zespół młodych ludzi, wspólne grille w ogrodzie

  • dobra lokalizacja (róg Racławickiej i Wołoskiej) w domu wolnostojącym z ogrodem

  • Ogromną dawkę wiedzy z dziedziny Odnawialnych Źródeł Energii

  • Wsparcie wszystkich działów które będą mogły pomóc :)

  • Praca od poniedziałku do piątku i zawsze wolne weekendy

  • Praca wyłącznie na ciepłych leadach

AMPERIO Sp. z o.o.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się start-upem w branży odnawialnych źródeł energii.

Działamy na rynku polskim i rozwijamy się międzynarodowo. W skład naszego zespołu wchodzą osoby z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w międzynarodowych firmach i w budowaniu z sukcesem własnych biznesów.

Poszukujemy osób chcących dołączyć do nowo powstałego start-up’u, w którym liczy się pasja, zaangażowanie i pomysłowość.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje