Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1200 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. telesprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2015-06-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    InPost jest największym niezależnym operatorem pocztowym o zasięgu ogólnopolskim. Dzięki pasji i zaangażowaniu całego Zespołu wspólnie rozwijamy nowoczesne usługi pocztowe. Jesteśmy laureatem międzynarodowej nagrody World Mail Awards 2010 i 2011 oraz XVIII edycji konkursu TERAZ POLSKA.

    Jeżeli jesteś osobą nastawioną na budowanie i podtrzymywanie relacji z Klientem. Jeśli osobą o wysoko rozwiniętych umiejętnościach interpersonalnych, a jednocześnie jesteś nastawiony na realizację celów, jesteś rzetelny, pełen zapału i entuzjazmu to szukamy właśnie Ciebie!

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami biznesowymi,
    • Aktywne pozyskiwanie nowych kontaktów,
    • Informowanie o usługach oferowanych przez spółki Grupy,
    • Samodzielna sprzedaż usług w ramach przyznanych kompetencji,
    • Obsługa posprzedażowa Klientów,
    • Współpraca z przedstawicielami handlowymi firmy,
    • Bieżące raportowanie wyników pracy.

    Wymagania:

    • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku lub doświadczenie związane ze sprzedażą usług, obsługą klienta,
    • Determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów i wysoka motywacja do pracy,
    • Umiejętność organizowania własnej pracy i zdyscyplinowanie,
    • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (poczta elektroniczna, MS Office, w tym MS Excel),
    • Samodzielne i aktywne podejście do powierzonych zadań,
    • Wysoka kultura osobista, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywność, pozytywne nastawienie do życia i dynamizm w działaniu,
    • Zdolność szybkiego uczenia się i umiejętność pracy w zespole,
    • Wykształcenie średnie, mile widziane wykształcenie wyższe.

    Oferujemy:

    • Pracę w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce,
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy (od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 - 16.00),
    • Przyzwoite wynagrodzenie podstawowe plus premię uzależnioną od stopnia realizacji celów sprzedażowych,
    • Dofinansowaną kartę sportową i pakiet medyczny,
    • Ciekawą pracę w nowopowstałym, ambitnym zespole.

    Oferty zawierające CV ze zdjęciem prosimy przesyłać za pośrednictwem przycisku Aplikuj teraz.

    Więcej: kariera.integer.pl | inpost.pl

    Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty. Powodzenia!