Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. telesprzedaży

SENSOREX ADRIAN BAKUNO firmie

3 00012 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat, Część etatu, Dodatkowa/tymczasowa
  • Specjalista

TWOJE ZADANIA

  • wykonywanie połączeń i telefoniczna sprzedaż usług (na początek wspólnoty mieszkaniowe)
  • realizacja celów sprzedażowych,
  • badanie potrzeb,
  • przygotowanie oferty sprzedażowej,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

WYMAGANIA

  • doświadczenie w sprzedaży telefonicznej,
  • jeśli nie posiadasz takiego doświadczenia, ale lubisz kontakt z ludźmi to też aplikuj!
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz budowaniu relacji z klientami,
  • samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja pracy,
  • nastawienie na cel oraz realizację ustalonych wyników,
  • wysoka motywacja do działania oraz szybkość w przyswajaniu nowej wiedzy.

GWARANTUJE

  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość wypracowania dużych prowizji

Ogłoszenie archiwalne