Ta oferta pracy jest nieaktualna od 106 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Telesprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-06-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Grupa Topex - firma handlowa o ugruntowanej pozycji, lider w swojej branży, dystrybutor narzędzi ręcznych i elektronarzędzi - w związku ze swoim rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Zatrudnimy do naszego zespołu energiczną, dobrze zorganizowaną i skuteczną w działaniu osobę, która chciałaby rozwijać się w obszarze sprzedaży telefonicznej i obsłudze klientów Grupy Topex.

    • min. 2- letnie doświadczenie w telesprzedaży
    • umiejętności negocjacyjne i handlowe
    • doświadczenie w prowadzeniu przetargów publicznych
    • wykształcenie min. średnie
    • dobrą znajomość obsługi komputera

    Po etapie wdrożenia nowozatrudnionej osobie powierzymy zadania związane z telefoniczną obsługą klienta, w tym:

    • telesprzedaż przygotowanych wcześniej ofert
    • przygotowywanie ofert (nowości, wyprzedaże, promocje)
    • kontrolę nad regularnym spływem zamówień
    • prowadzenie postępowań związanych z przetargami publicznymi
    • tworzenie korespondencji, raportów i archiwizacja dokumentów zw. z obsługą klienta

    Z naszej strony oferujemy:

    • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowego doświadczenia zawodowego
    • pracę w przyjaznym, dynamicznym zespole
    • dobrą atmosferę pracy
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • poza wynagrodzeniem proponujemy: pakiet świadczeń socjalnych, opiekę medyczną, bezpłatny parking pod firmą, zniżki na produkty, owocowe poniedziałki

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.