Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. telesprzedaży

TAKEDROP

umowa o pracę, umowa zlecenie
3 5009 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + prowizja

Twój zakres obowiązków

  • rozmowy telefoniczne z ciepłymi leadami

  • przedstawienie oferty produktowej i zamknięcie sprzedaży

  • dbanie o wysoką konwersję

Nasze wymagania

  • doświadczenia w sprzedaży przynajmniej 1 rok

  • podstawowej wiedzy na temat e-commerce

  • kultury i zaangażowania

  • profesjonalizmu

To oferujemy

Warunki finansowe.

3500 zł brutto podstawy + prowizja (minimalna prowizja do osiągnięcia abyśmy mogli współpracować to 1000 zł brutto miesięcznie) Do tego cykliczne bonusy (powyżej 1000 zł) za osiągnięcie targetu.

Będziesz skuteczny.

Dołączysz do zespołu profesjonalistów, którzy osiągają skuteczność na poziomie 35% do przypisanego leada. Poznasz ofertę, która wzbudza duże zainteresowanie. Będziesz oferować dropshipping usług, który TakeDrop wprowadza jako pierwszy na rynek.

Atmosfera.

Łączymy profesjonalizm z dobrą atmosferą. Wiemy jaki jest nasz cel i pracujemy nad jego realizacja nie z batem nad głową, tylko motywacją do osiągania coraz wyższych celów i wyników finansowych.

Aplikuj, jeśli chcesz razem z nami zamykać sprzedaż dla 35% leadów.

O nas

TakeDrop to platforma e-commerce dedykowana pod dropshipping produktów oraz usług.

Naszym klientom zapewniamy między innymi:

- gotowe sklepy internetowe z produktami lub usługami

- dedykowanego opiekuna

- szkolenia z zakresu e-commerce