Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. telesprzedaży

BRASCO INTEGRATOR sp. z o.o. sp.k.O firmie

4 000–6 000
brutto / mies.
  • Zabrze
    Zabrze, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów poprzez kontakt telefoniczny
  • doradztwo techniczne
  • opracowywanie ofert, wstępnych projektów oraz indywidualnych rozwiązań dla klientów
  • opracowywanie i wdrażanie do sprzedaży nowych usług i produktów
  • koordynacja zakupów, dostaw i sprzedaży
  • poszukiwanie optymalizacji kosztów inwestycji, proponowanie rozwiązań zamiennych
  • negocjowanie kontraktów i warunków sprzedaży oraz zakupów
  • kompletowanie ofertowych dokumentów formalnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne, co najmniej średnie
  • dobra znajomość branży elektrycznej
  • dobra znajomości programów Microsoft Office (excel/outlook/word)
  • doskonała organizacja pracy
  • wysoka kultura osobista
  • zdolności matematyczne
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia
  • pewne wynagrodzenie co miesiąc
  • możliwość rozwoju wewnątrz firmy
  • szkolenia zewnętrzne
  • indywidualne podejście do spraw każdego pracownika
  • wsparcie współpracowników i przyjazną atmosferę w pracy

O nas

BRASCO INTEGRATOR to uznany i ceniony integrator w zakresie instalacji elektrycznych niskoprądowych i teletechnicznych. Instalujemy i serwisujemy instalacje elektryczne, sieci LAN, systemy alarmowe, ppoż, kontroli dostępu, telewizji dozorowej, itp

Specjalista ds. telesprzedaży, Zabrze