Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Terenowo-Prawnych

AQUANET S. A.

Dolna Wilda 126

Wilda

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie postępowań związanych z ustanawianiem tytułów prawnych do gruntów w związku z lokalizacją lub planowaną budową urządzeń infrastruktury technicznej (własność, dzierżawa, najem, służebność przesyłu, prawo użytkowania) i przygotowywanie projektów umów;

  • weryfikację oświadczeń właścicieli nieruchomości pod kątem uzyskania prawa do dysponowania nieruchomościami przez Spółkę i wystawianie oświadczeń w tym zakresie;

  • analizowanie stanów terenowo-prawnych nieruchomości, na których zlokalizowane są urządzenia wod. – kan.;

  • weryfikację operatów szacunkowych wykonywanych w celu regulacji stanów prawnych nieruchomości;

  • prowadzenie postępowań związanych z obrotem nieruchomościami Spółki;

  • prowadzenie postępowań podziałowych nieruchomości;

  • obsługę wniosków o zwolnienie nieruchomości spod ograniczonego prawa rzeczowego.

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego (preferowane prawnicze lub zarządzanie nieruchomościami, gospodarka przestrzenna, geodezja);

  • minimum 2 - letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym

  • z gospodarowaniem nieruchomościami;

  • praktycznej znajomości przepisów dotyczących gospodarowania nieruchomościami (o gospodarce nieruchomościami, kodeks cywilny, ustawa

  • o księgach wieczystych i hipotece) i prawa budowlanego;

  • umiejętności analizowania map, dokumentacji prawno - geodezyjnej, operatów szacunkowych; danych o infrastrukturze technicznej;

  • bardzo dobrej organizacji pracy, dokładności i sumienności, zaangażowania

  • w realizację postawionych celów;

  • umiejętności współpracy w zespole;

  • bardzo dobrej znajomości programów MS Office;

  • mile widziane ukończenie studiów podyplomowych z obszaru nieruchomości.

To oferujemy

  • umowa o pracę

  • prywatna opieka medyczna

  • pracownicza kasa zapomogowa

  • wolontariat pracowniczy

  • turnieje sportowe

  • karta sportowa

  • dofinansowanie studiów

  • dodatkowy system wynagrodzenia premiowego

  • nowoczesne technologie

  • programy szkoleniowe

  • rozwój zawodowy

  • profilaktyka zdrowotna

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • Platforma kafeteryjna