Ta oferta pracy jest nieaktualna od 104 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Testów

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą telekomunikacyjną obecną na rynku od 1993 roku. Realizujemy projekty dla firmy Nokia – lidera nowoczesnych technologii. Wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalne i rzetelne podejście do powierzonych zadań sprawiają, że firma może zaoferować szeroki wachlarz usług świadczonych na najwyższym poziomie. Wspieramy klientów w zakresie analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą, integracji i utrzymania systemów oraz procesów produkcyjnych. Nasz zespół wsparcia technicznego codziennie obsługuje klientów zagranicznych na całym świecie. Naszym celem jest zapewnienie klientowi wsparcia w osiąganiu celów biznesowych.

    Podwykonawca Firmy Nokia

    Poszukuje osób zainteresowanych podjęciem współpracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Zakres obowiązków:

    1. Uczestniczenie w przygotowywaniu strategii testowania,
    2. Planowanie i monitorowanie w obszarze działania zintegrowanego systemu testowania (SIT),
    3. Planowanie i wykonanie testów zgodnie z przyjętą strategią, w szczególności organizowanie spotkań dziennych i cotygodniowych przeglądów oraz publikowanie raportów i wskaźników.

    Wymagania:

    1. Wykształcenie wyższe techniczne/informatyczne.
    2. Doświadczenie w obszarze Test Management.
    3. Mile widziane doświadczenie w projektach telekomunikacyjnych.
    4. Znajomość procesów tworzenia oprogramowania.
    5. Komunikatywna znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie.

    Mile widziana umiejętność pracy z wykorzystaniem platformy deweloperskiej PEGA.

    Oferujemy:

    1. Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
    2. Atrakcyjne wynagrodzenie.
    3. Międzynarodowe środowisko pracy w firmie o zasięgu globalnym.
    4. Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub wypełniając aplikację na naszej stronie: www.dacomet.pl

     Prosimy o składanie aplikacji w języku angielskim.
    Prosimy o dopisanie w CV jednej z następujących klauzul:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb obecnej rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami."

    albo

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami."