Specjalista ds. testów niezawodnościowych oprogramowania (k/m)

TRUMPF Huettinger Sp. z o.o.

  • Marecka 47, Zielonka
    Zielonka, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Marecka 47

Zielonka

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

System operacyjny

O projekcie

TRUMPF Huettinger zapewnia ciekawą pracę związaną z projektowaniem scenariuszy testowych oraz praktyczną ich realizację z wykorzystaniem języka Python.

Otrzymasz u nas ciekawe zadania przeplatane zagadnieniami z dziedziny elektroniki, energoelektroniki, doboru urządzeń pomiarowych a przygotowywanie kompletnych stanowisk testowych zapewni Ci ciągły rozwój osobisty.

Praktyczne wykorzystywanie zdobytej wiedzy oraz wkład w rozwój scenariuszy testowych naszych produktów, stanowi interesującą propozycję pracy.

Jeżeli jesteś osobą ambitną, która chce się nadal rozwijać - dołącz do naszego zespołu.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i wdrażanie automatycznych testów oprogramowania;

  • Przygotowywanie stanowisk testowych, planowanie testów oraz nadzór nad ich poprawnym przebiegiem;

  • Przygotowanie i wdrażanie testów dla nowych pakietów oprogramowania;

  • Systematyczny rozwój bazy testerów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, energoelektronika, informatyka, automatyka lub pokrewne);

  • Znajomość języków programowania C, C++, Python;

  • Znajomość metod testowania i kwalifikacji oprogramowania;

  • Umiejętność uruchamiania i testowania urządzeń energoelektronicznych sterowanych analogowo i mikroprocesorowo;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

To oferujemy

  • Praca pełna wyzwań w międzynarodowym środowisku dla światowych liderów przemysłu high-tech;

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie;

  • Elastyczne godziny: rozpoczynamy pracę między 7:00 a 10:00;

  • Swobodną atmosferę pracy;

  • Pakiet niezbędnych szkoleń oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji
1

Twoja aplikacja

2

Analiza CV

3

Spotkanie HR + Manager

4

Spotkanie II etap

5

Podpisanie umowy

6

Onboarding - witaj w zespole!

Jak odważny jesteś? Jesteśmy Firmą specjalizującą się w zaawansowanych technologiach, która oferuje rozwiązania produkcyjne w dziedzinie obrabiarek, technologii laserowej i elektroniki. Poszukujemy osób ze świeżym spojrzeniem, które stawią czoła nowym wyzwaniom. Jako niezależna Firma rodzinna oferujemy Ci swobodę oraz zaufanie we wprowadzaniu Twoich odważnych pomysłów w życie. Z Tobą na pokładzie chcielibyśmy umacniać się w cyfryzacji procesów produkcji przemysłowej. Nasza pasja i kreatywność gwarantują, że jesteśmy innowacyjną siłą posiadającą ponad 70 lokalizacji TRUMPF na całym Świecie.

Przewiń do profilu firmy