Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Testów Obiektowych

ALSTOM ZWUS sp. z o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Konfiguracja sprzętu i oprogramowania systemów sterowania ruchem kolejowym Alstom

  • Uruchomienia i testy systemów srk – w granicach posiadanych kompetencji

  • Weryfikacja prac instalacyjnych w terenie

  • Udział w komisjach odbiorczych uruchamianych systemów

  • Tworzenie dokumentacji z procesu uruchomień i testów wyrobów i systemów firmy Alstom

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrotechnicznym lub pochodnym tzn.: elektronika, telekomunikacja, automatyka, informatyka (ukończone studia, lub w trakcie realizacji)

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (w tym schematów elektronicznych)

  • Umiejętność konfiguracji systemów Windows i Linux (w tym embedded)

  • Znajomość zagadnień z zakresu sieci komputerowych (TCP/IP, MPLS)

  • Zdolności manualne w zakresie prac instalacyjnych elektrycznych i elektronicznych

  • Kreatywność i umiejętność analitycznego myślenia

  • Pełna dyspozycyjność i gotowość do pracy w delegacji na terenie całego kraju i zagranicą

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • Doświadczenie w uruchamianiu sterowników PLC

  • Znajomość technologii światłowodowych

  • Praktyczna umiejętność wykonywania pomiarów w obwodach elektronicznych

  • Podstawowa znajomość zagadnień telekomunikacyjnych

  • Uprawnienia SEP G1E do 1kV

  • Znajomość przepisów kolejowych i specyfiki pracy na terenie kolejowym

To oferujemy

  • Elastyczny początek dnia

  • Umowa o pracę z ulgą podatkową z tytułu praw autorskich

  • Międzynarodowe projekty i środowisko pracy z przyjazną atmosferą

  • Platforma szkoleniowa z dostępem do platformy e-learningowej

  • Wysoka etyka korporacyjna i standardy BHP

  • Zorientowanie na stabilność i długoterminowe relacje z pracownikami

  • Imprezy rodzinne

  • Dofinansowanie dla żłobków i przedszkoli

  • Dofinansowanie do biletów na zajęcia kulturalno-oświatowe na wydarzenia artystyczne, kulturalne, sportowe i rozrywkowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • parking rowerowy

  • premia roczna

Jako światowy lider w dziedzinie technologii dla zastosowań kolejowych ALSTOM posiada największą ofertę produktową

w branży kolejowej i dostarcza innowacyjne wyroby oraz usługi, które wyznaczają nowe standardy w zakresie zrównoważonego transportu. Technologie ALSTOM oparte na czterech filarach – energii, wydajności, gospodarce i ekologii – są energooszczędne, chronią środowisko i pomagają w kompleksowy sposób zwiększyć efektywność ruchu pociągów. Centrala ALSTOM mieści się w pobliżu Paryża, a Klienci firmy reprezentują bardzo zróżnicowane segmenty rynkowe. Wyroby i usługi firmy dostarczono do ponad 70, a ponad 150 000 pojazdów produkcji ALSTOM jest obecnie eksploatowanych na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy