Oferta pracy

Specjalista ds. Testów Oprogramowania

Centralny Ośrodek Informatyki

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ważna jeszcze 8 dni
    do: 06 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • PL/SQL

  • SoapUI

  • JMeter

  • Jenkins

  • Git

  • Maven

O projekcie

Jako członek naszego zespołu będziesz brał udział w projektach wytwarzanych w najwyższych standardach oraz najnowszych technologiach. Będziesz odpowiedzialny za zapewnienie jakości wdrażanych systemów. Do twoich obowiązków należeć będzie wytwarzanie dokumentacji testowej, przeprowadzanie testów oraz współpraca z klientem w zakresie testów odbioru oprogramowania.

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie testów manualnych,

  • Opracowywanie dokumentacji testowej: scenariuszy testowych, przypadków testowych, raportów,

  • Współpraca z zespołem wytwarzania oprogramowania,

  • Współpraca z klientem w ramach prac związanych z wytwarzaniem i testowaniem oprogramowania,

  • Wspomaganie w opracowywaniu skryptów do automatyzacji testów,

  • Wspomaganie w opracowywaniu skryptów testów wydajnościowych,

  • Udział we wdrażaniu i odbiorze oprogramowania.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w testowaniu oprogramowania - testy funkcjonalne, integracyjne, akceptacyjne,

  • Praktyczna znajomość języka SQL / PLSQL,

  • Doświadczenie w pracy z jednym z narzędzi:

  • wspomagającymi testy automatyczne: SoapUI, JMeter,

  • automatyzacji testów w narzędziu Selenium WebDriver lub pokrewnych,

  • Praktyczna wiedza w zakresie XML / WebServices,

  • Podstawowa wiedza w zakresie Java / JavaScript,

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do zarządzania testami, raportowania błędów oraz systemem zarządzania kontrolą wersji , np.: JIRA, Zephyr, GIT,

  • Wyższe wykształcenie (preferowane kierunki informatyka, matematyka lub pokrewne),

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • Umiejętność pracy zespołowej zorientowanej na zadania.

Mile widziane

  • Doświadczenie w testach automatycznych lub wydajnościowych,

  • Certyfikat ISTQB Foundation Level.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Pracę zdalną,

  • Udział w zróżnicowanych technicznie projektach,

  • Dostęp do najnowszych technologii,

  • Pracę nad aplikacjami, usługami i produktami, które mają wpływ na miliony użytkowników,

  • Dobry sprzęt i rynkowe wynagrodzenie,

  • Otwarty zespół ludzi nastawionych na rozwój,

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • Dodatkowo: m.in. prywatna opieka medyczna, wczasy pod gruszą.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Są tacy, dla których przy tworzeniu usług cyfrowych najważniejszy jest człowiek.

Jest miejsce, gdzie dzięki technologii rozproszone instytucje łączą się w proste usługi przyjazne dla obywateli – tak wygląda kod do cyfryzacji. W Centralnym Ośrodku Informatyki realizujemy projekty dla Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Jesteśmy unikalnym w skali państwa zespołem liczącym blisko 600 specjalistów.

Pracujemy zarówno w formule stacjonarnej, mieszanej, jak i telepracy.

Naszej pracy sprzyja:

• najnowsza technologia

• wiedza i doświadczenie ekspertów IT

• szkolenia

• zgrany i wspierający się zespół

Zostań częścią naszego kodu!

Przewiń do profilu firmy