Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Specjalista ds. testów systemów zasilania

Wamtechnik Sp. z o.o.O firmie

  • Techniczna 2, Piaseczno
    Piaseczno, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Wamtechnik Sp. z o.o.

Techniczna 2

Piaseczno

Twój zakres obowiązków

  • Testowanie właściwości elektrycznych systemów bateryjnych

  • Charakteryzowanie parametrów źródeł zasilania

  • Prowadzenie dokumentacji pomiarowej i testowej

  • Sporządzanie raportów z testów

  • Prowadzenie procesów walidacji systemów bateryjnych

  • Tworzenie raportów walidacyjnych

  • Współtworzenie we współpracy z zespołem założeń i wymagań konstrukcyjnych dla systemów bateryjnych

  • Współudział we wszystkich etapach rozwoju nowych produktów elektronicznych

  • Monitorowanie rozwoju technologicznego branży zasilania, obserwacja nowych kierunków

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (Elektronika, Telekomunikacja, Informatyka, Robotyka lub pokrewne)

  • Podstawowa znajomość elektroniki

  • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z testowaniem właściwości mechanicznych i elektrycznych

  • Dobra znajomość języka angielskiego (szczególnie rozumienie tekstu czytanego oraz pisanie)

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i tworzenia założeń technicznych

  • Dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office, w szczególności MS Excel oraz MS Word

  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu

To oferujemy

  • Umowę o pracę i wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i wyników pracy

  • System szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, szkolenia językowe

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania zadań , dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych

  • Możliwość nabycia i rozszerzenia wiedzy technicznej

  • Praca w międzynarodowym środowisku z liderami rynkowymi

  • Niekorporacyjną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Firma Wamtechnik Sp. z o.o. specjalizuje się w dostarczaniu autonomicznych źródeł zasilania opartych o akumulatory i baterie. Na polskim rynku profesjonalnych źródeł zasilania jesteśmy już od 1992 r.

Przewiń do profilu firmy