Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. testów

Poczta Polska Usługi CyfroweO firmie

Poczta Polska Usługi Cyfrowe

Rodziny Hiszpańskich 8

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JIRA

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie/wsparcie przygotowania scenariuszy, przypadków testowych na różnych etapach testów

  • Wykonywanie testów manualnych

  • Prowadzenie rejestru problemów wraz ze wstępną analizą błędów, w tym pozyskiwanie materiałów do ich analizy (logi, wymagania, etc.)

  • Współpracę z użytkownikami biznesowymi w zakresie prowadzonych testów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 6 miesięcy

  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji, przygotowaniu specyfikacji testów, scenariuszy testowych oraz dokumentowaniu wyników testów

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do zarządzania testami oraz narzędziami do zgłaszania i zarządzania defektami

  • Komunikatywność, otwartość, zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • brak dress code’u

Działamy w branży nowych technologii. Naszym zadaniem jest promocja oraz rozwój usług cyfrowych i komunikacji cyfrowej, jak również wspieranie tradycyjnych usług pocztowych, dostępnych dla klientów indywidualnych, firm oraz instytucji.

Przewiń do profilu firmy