Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Testów

Sygnity S.A.O firmie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Sygnity S.A.

Postępu 17B

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Selenium

  • SVN

  • Eclipse

  • Jira

O projekcie

Zespół z sektora Public, do którego możesz dołączyć tworzy systemy centralne dla klienta z obszaru administracji publicznej. Wdrażane przez Sygnity rozwiązanie posiada trzy podsystemy: system statystyczny, rejestr danych oraz system dziedzinowy do obsługi procesów biznesowych w administracji publicznej. Produkty tworzone przez Sygnity pozwalają zbierać dane resortowe na różnych szczeblach administracji publicznej oraz rejestrować procesy adopcyjne w całej Polsce. Dodatkowo umożliwiają obywatelom wyszukiwanie jednostek, które świadczą różnego rodzaju pomoc, w tym finansową i psychologiczną.

Twój zakres obowiązków

  • udział w testach oprogramowania aplikacji desktopowej
  • przeprowadzanie testów akceptacyjnych u Klienta
  • przygotowywanie i pozyskiwanie danych testowych
  • projektowanie przypadków testowych i scenariuszy testowych
  • dokumentowanie wyników testów
  • opracowywanie dokumentacji użytkownika

Nasze wymagania

  • posiadasz minimum 1 rok doświadczenia w testowaniu aplikacji desktopowych
  • masz wykształcenie wyższe
  • znasz podstawowe zagadnienia związane z kontrolą jakości oprogramowania
  • masz wiedzę z zakresu technologii internetowych
  • umiesz czytać dokumentację techniczną/analityczną/użytkownika
  • znasz systemy operacyjne Windows i Linux
  • jesteś osobą komunikatywną, a praca w zespole nie stanowi dla ciebie problemu
  • cechuje cię dokładność, samodzielność i determinacja w dążeniu do celu

  • znasz narzędzia wykorzystywane przy testach automatycznych
  • masz doświadczenie w pracy z JIRA, Selenium, SVN i Eclipse
  • posiadasz certyfikat ISTQB Foundation Level.
  • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

12

Tak pracujemy

  • scrum

Skład zespołu

  • frontend developer
  • architekt
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • product owner
  • project manager
  • scrum master
  • analityk biznesowy

To oferujemy

  • możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość pracy w trybie stacjonarnym, hybrydowym lub zdalnym
  • opiekę medyczną w LuxMed
  • ubezpieczenie grupowe
  • program kafeteryjny – sam wybierasz benefity (sport, kino, kultura, wypoczynek)
  • dostęp do platformy e-learningowej do nauki języków obcych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników
  • szkolenia i certyfikacje
  • dostęp do językowej platformy e-learningowej

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa z rekruterem

2

Rozmowa z menedżerem

3

Oferta pracy

Jesteśmy firmą z branży IT działającą na polskim rynku od ponad 30 lat. Od 27 lat jesteśmy spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Zatrudniamy około 900 wysokiej klasy specjalistów. W większości są to osoby techniczne, tzn. architekci, programiści, testerzy, analitycy i konsultanci biznesowi.

Realizujemy kompleksowo ponad 400 bieżących projektów. Są to projekty realizowane kompleksowo od pomysłu aż do wdrożenia. Nie stosujemy pudełkowych, gotowych rozwiązań. Projekty realizowane są w trzech głównych obszarach, tj. sektorach Utilities, Public oraz Bankowo-Finansowym.

Specjalista ds. Testów, Postępu 17B, Mokotów, Warszawa