Specjalista ds. Testów

Sygnity S.A.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Strzegomska 140A

Fabryczna

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows Server

  • Linux

Mile widziane

  • Jira

  • Selenium

  • SVN

  • Eclipse

O projekcie

Zespół z sektora Public, do którego możesz dołączyć tworzy systemy centralne dla klienta z obszaru administracji publicznej. Wdrażane przez Sygnity rozwiązanie posiada trzy podsystemy: system statystyczny, rejestr danych oraz system dziedzinowy do obsługi procesów biznesowych w administracji publicznej. Produkty tworzone przez Sygnity pozwalają zbierać dane resortowe na różnych szczeblach administracji publicznej oraz rejestrować procesy adopcyjne w całej Polsce. Dodatkowo umożliwiają obywatelom wyszukiwanie jednostek, które świadczą różnego rodzaju pomoc, w tym finansową i psychologiczną.

Twój zakres obowiązków

  • udział w testach oprogramowania aplikacji webowej

  • przeprowadzanie testów akceptacyjnych u Klienta

  • przygotowywanie i pozyskiwanie danych testowych

  • projektowanie przypadków testowych i scenariuszy testowych

  • dokumentowanie wyników testów

  • opracowywanie dokumentacji użytkownika

Nasze wymagania

  • posiadasz minimum 1 rok doświadczenia w testowaniu aplikacji webowych

  • masz wykształcenie wyższe

  • znasz podstawowe zagadnienia związane z kontrolą jakości oprogramowania

  • masz wiedzę z zakresu technologii internetowych

  • umiesz czytać dokumentację techniczną/analityczną/użytkownika

  • znasz systemy operacyjne Windows i Linux

  • jesteś osobą komunikatywną i podchodzisz do rozwiązywania problemów w innowacyjny sposób

  • cechuje cię dokładność, samodzielność i determinacja w dążeniu do celu

  • znasz narzędzia wykorzystywane przy testach automatycznych

  • masz doświadczenie w pracy z JIRA, Selenium, SVN i Eclipse

  • posiadasz certyfikat ISTQB Foundation Level.

  • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 12

Tak pracujemy

  • scrum

Skład zespołu

  • fullstack developer
  • architekt
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • product owner
  • project manager
  • scrum master
  • analityk biznesowy

To oferujemy

  • możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowa o pracę lub kontrakt B2B

  • elastyczne godziny pracy

  • możliwość pracy w trybie stacjonarnym, hybrydowym lub zdalnym

  • opiekę medyczną w LuxMed

  • ubezpieczenie grupowe

  • program kafeteryjny – sam wybierasz benefity (sport, kino, kultura, wypoczynek)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • dostęp do językowej platformy e-learningowej

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa z rekruterem

2

Rozmowa z menedżerem

3

Jesteśmy firmą z branży IT działającą na polskim rynku od ponad 30 lat. Od 27 lat jesteśmy spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Zatrudniamy około 900 wysokiej klasy specjalistów. W większości są to osoby techniczne, tzn. architekci, programiści, testerzy, analitycy i konsultanci biznesowi.

Realizujemy kompleksowo ponad 400 bieżących projektów. Są to projekty realizowane kompleksowo od pomysłu aż do wdrożenia. Nie stosujemy pudełkowych, gotowych rozwiązań. Projekty realizowane są w trzech głównych obszarach, tj. sektorach Utilities, Public oraz Bankowo-Finansowym.

Przewiń do profilu firmy