Ta oferta pracy jest nieaktualna od 339 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Testów Wydajności

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 14.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Goldman Recruitment
    Goldman Recruitment jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w realizowaniu projektów rekrutacyjnych głównie w obszarze finansów metodą Search & Selection oraz Executive Search. Wąski profil działalności przekłada się na profesjonalne podejście  do realizacji powierzonych nam projektów oraz na szybkość i skuteczność w działaniu.

    Jeśli szukasz rozwojowych, ale stabilnych perspektyw zawodowych, moja oferta jest skierowana do Ciebie. Poszukuję Testerów zainteresowanych współpracą przy wielkoskalowych projektach.
    Zaufaj nam i skontaktuj się ze mną, żebyśmy mogli porozmawiać o stanowisku:

    Specjalista ds. Testów Wydajności (k/m)

    Miejsce pracy: Wrocław
    Wynagrodzenie: 6 000 – 12 000 PLN (UoP lub B2B)
    Nr ref. 171126/ 0

    Opis stanowiska:

    • współpraca w obszarze wyszukiwania, analizy, projektowania i realizacji testów wydajnościowych aplikacji, sieci i baz danych;
    • wykorzystanie rozmaitych narzędzi i metod testowania, celem utrzymania wydajności, skalowalności i niezawodności powierzonej części aplikacji
    • możliwość proponowania własnych rozwiązań i wprowadzania innowacji w obszarze technicznym oraz biznesowym;
    • w zależności od projektu, korzystanie z różnych metod i narzędzi (w tym open source) a także praca na kodzie baz danych (Oracle, MS SQL Server, Informatica) oraz aplikacji (.NET, Web API i inne powiązane)
    • międzynarodowy zespół, z możliwością (dla chętnych) wyjazdów zagranicznych, w zakresie szkoleń i wdrożenia.

    Wymagania:

    • przynajmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze analizy, projektowania i przeprowadzania testów typu performance dla aplikacji webowych oraz baz danych;
    • bardzo dobra, praktyczna znajomość narzędzi takich jak np. Load Runner, Performance Centre, Wireshark, JMeter, etc.
    • doskonała znajomość środowiska relacyjnych baz danych (preferowane MS SQL Server, Oracle, Informatica)
    • doświadczenie w obszarze tuningu wydajności np. optymalizacja zapytań, profilowanie systemu
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (rekrutacja i współpraca międzynarodowa).

    Mile widziane:

    • długoletnie doświadczenie zawodowe w testowaniu oprogramowania;
    • praktyczna znajomość hurtowni danych
    • certyfikaty testerskie typu ISTQB oraz z obszaru narzędzi i technologii microsoftowych

    Oferta obejmuje:

    • bezpośrednią współpracę na podstawie wybranej formy: umowa o pracę, B2B lub umowa o dzieło;
    • międzynarodowe środowisko z możliwością wdrożeń i szkoleń zagranicznych (dla chętnych);
    • dostępne również role umożliwiające wpływ na rozwiązania w projekcie a nie tylko ich implementację;
    • pełną i konkretną informację o projektach dopasowanych do Twoich oczekiwań, którymi dysponujemy;
    • bogaty pakiet socjalny z możliwością wyboru benefitów;
    • elastyczne godziny współpracy i częściowy home office (szczegóły zależne od docelowego pracodawcy);
    • podczas udziału w rekrutacji, wsparcie na każdym etapie wspomagające efektywne zakończenie; tego procesu, w tym konsultacja CV i oczekiwań finansowych.

    Zainteresowane osoby prosimy o WYPEŁNIENIE NASZEGO FORMULARZA

    Accounting     Advisory      Audit     Controlling     Corporate Banking     Insurance     Financial Markets  Fund Accounting