Oferta pracy

Specjalista ds. testów wydajności zmywarek

Electrolux Poland

  • Fabryczna 4, Żarów
    Żarów, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Fabryczna 4

Żarów

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie testów laboratoryjnych zgodnie z normami międzynarodowymi (IEC, EN, AS/NZS, AHAM itp.), normami testów konsumenckich (ICRT, StiWa, Choice) oraz wewnętrznych procedur, składających się z:

  • Przygotowania testów - maszyn, załadunków testowych, detergentów;

  • Przeprowadzenie testu, po którym następuje ocena poziomu czystości i wysuszenia naczyń;

  • Dokumentowania wyników w raportach z testów;

  • Przeglądu i presentacji wyników, ich analizy i sugestii usprawnień z Inżynierami i Specjalistami;

  • Używanie wewnętrznych narzędzi do analizy danych cykli;

  • Wsparcie działalności laboratoriów w obszarach działań związanych z ciągłym doskonaleniem, kalibracją sprzętu, opracowywaniem procedur;

  • Utrzymywanie laboratorium w dobrym stanie technicznym;

  • Wspieranie innych działów laboratorium w razie potrzeby.

Nasze wymagania

  • Ukończone studia wyższe (kierunki chemiczne preferowane) lub stosowne doświadczenie zawodowe;

  • Przywiązywanie wagi do szczegółów;

  • Dobra umiejętność zarządzania czasem;

  • Umiejętność efektywnej pracy zespołowej jest kluczowa na tym stanowisku;

  • Zdolność do podejmowania inicjatywy i osiągania wyników;

  • Angielski na poziomie komunikatywnym;

  • Doświadczenie inżynierskie / laboratoryjne będzie dodatkowym atutem.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Tworząc pożądane rozwiązania i wspaniałe doświadczenia, które wzbogacają codzienne życie ludzi i zdrowie naszej planety, chcemy być siłą napędową w dostarczaniu przyjemnego i zrównoważonego życia. Codziennie idziemy do pracy zdeterminowani, by kształtować życie na lepsze – dla naszych klientów i dla zdrowia naszej planety.

W tym celu zatrudniamy wspaniałych ludzi z różnych środowisk – nie tylko dlatego, że jest to słuszne, ale także dlatego, że wierzymy, że różnorodne perspektywy sprawiają, że nasza firma jest silniejsza i bardziej innowacyjna. Jeśli podzielasz nasze wartości, znajdź swoje miejsce w naszej globalnej społeczności. Spotkaj się z nami na @lifeatelectrolux i career.electroluxgroup.com, aby dowiedzieć się więcej.

Do naszego nowoczesnego Laboratorium zlokalizowanego w fabryce zmywarek w Żarowie, poszukujemy osoby która dołączy do młodego, zróżnicowanego, wielonarodowego zespołu Ekspertów na stanowisku Specjalisty ds. Testów Wydajności zmywarek w dziale Consumer Experience (CX) w ramach Care R&D.

W tej roli, po adekwatnym szkoleniu, będziesz uczestniczyć we wszystkich segmentach procesu testowania wydajności Zmywarek wg. Międzynarodowych Standardów, we wczesnych fazach projektów wdrożeniowych - od przygotowania produktu do testów, po stworzenie raportu testowego, współpracując zespołem Ekspertów lokalnie i globalnie.

Electrolux kształtuje lepsze życie. Wierzymy, że siła firmy tkwi w jej pracownikach, dlatego dokładamy wszelkich starań, by zapewnić im godne i uczciwe warunki pracy.

W Electrolux mamy wspólny cel – sprawić, aby codzienne życie było łatwiejsze i przyjemniejsze.

Electrolux to wiodąca na świecie firma produkująca sprzęt AGD, która od ponad 100 lat kształtuje życie na lepsze. Odkrywamy na nowo smak oraz poprawiamy samopoczucie milionów ludzi, zawsze starając się być liderem w zakresie zrównoważonego rozwoju dzięki naszym rozwiązaniom i działaniom. Pod naszymi markami, w tym Electrolux, AEG i Frigidaire, każdego roku sprzedajemy około 60 milionów artykułów gospodarstwa domowego na około 120 rynkach. W 2020 roku Electrolux osiągnął sprzedaż na poziomie 116 miliardów SEK i zatrudniał 48 000 osób na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy