Specjalista ds. Testowania oprogramowania - Test Lead

  • Katowice, śląskie
  • 1 Maja 133, 40-235 Katowice, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 19.08.2019
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 18.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Rozwijamy profesjonalne rozwiązania IT dla sektorów:
    top
    Miejsce pracy: Katowice

    Opis stanowiska:

    • Przeprowadzanie testów manualnych i automatycznych,
    • Tworzenie scenariuszy testowych,
    • Projektowanie i rozwijanie procedur testowych,
    • Raportowanie błędów,
    • Opracowywanie instrukcji użytkownika,
    • Docelowo pełnienie funkcji lidera zespołu testów.

    Profil kandydata:

    • Doświadczenie w testowaniu oprogramowania,
    • Znajomość zasad tworzenia testów: funkcjonalnych, integracyjnych, akceptacyjnych, wydajnościowych, automatycznych,
    • Znajomość systemów operacyjnych: Windows, Linux.
    • Znajomość zagadnień sieci komputerowych (WAN, LAN, TCPIP, DHCP, Wi-Fi, itp.),
    • Znajomości SQL i tematyki bazodanowej (ORACLE, MS SQL),
    • Umiejętność analitycznego myślenia i współpracy w zespole.

    Mile widziane:

    • Znajomość serwerów aplikacji webowych (Tomcat, GlassFish, itp.).

    Oferujemy:

    Jeżeli informatyka - to Twoja pasja, a praca - to dla Ciebie przyjemność, oferujemy Ci wieloletnie i stabilne zatrudnienie, ambitne wyzwania, szkolenia, możliwość uczenia się od najlepszych, udziały w konferencjach, a przede wszystkim przyjazną atmosferę pracy.

    Dołączając do nas:

    • Znajdziesz ludzi z pasją o otwartych umysłach, którzy chętnie dzielą się wiedzą,
    • Będziesz pracować w zespole, w którym panuje przyjazna atmosfera,
    • Rozwiniesz swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach.

    Dodatkowo zatroszczymy się o:

    • Twoje zdrowie (prywatna opieka medyczna, polisa lekowa, ubezpieczenie na życie, akcje prozdrowotne),
    • Twoją kondycję (dofinansowanie do sportu i rekreacji, imprezy dla biegaczy, karty MultiSport),
    • Twoją rozrywkę (imprezy integracyjne, imprezy rodzinne, wyjścia na kręgle, wyjazdy na narty),
    • Twój rozwój (szkolenia, konferencje, certyfikaty, kursy programistyczne).
    • Stabilne zatrudnienie
    • Udziały w konferencjach
    • Możliwość uczenia się od najlepszych
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Szkolenia
    • Ubezpieczenie medyczne
    • Dofinansowanie do sportu i rekreacji
    • Karta MultiSport
    • Imprezy integracyjne
    • Turnieje sportowe

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
    Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www.kamsoft.pl