Oferta pracy

Specjalista ds. testu i kontroli końcowej

GARO Polska Sp. z o.o. O firmie

GARO Polska Sp. z o.o.

Szymborskiej 18

Szczecin

Grupa GARO dba o swój ciągły rozwój i nieustanne rozszerzanie horyzontów biznesowych. Posiadamy oddziały w Szwecji, Norwegii, Finlandii oraz Irlandii. Od 1996 roku jesteśmy obecni również w Polsce. Zajmujemy się produkcją osprzętu elektroinstalacyjnego oraz dystrybucją wybranych produktów na rynku polskim. W związku z rozwojem naszego zakładu w Szczecinie obecnie poszukujemy do naszego zespołu osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Kontrola końcowa produktów gotowych przed wysyłką do klienta
  • Kontrola nad właściwą realizacją i zgodnością z dokumentacją techniczną podczas trwania procesu produkcyjnego
  • Prowadzenie analizy statystycznej błędów podczas procesu kontroli końcowej
  • Wyrywkowy nadzór nad właściwym zastosowaniem narzędzi w procesie produkcyjnym
  • Usprawnianie i stabilizowanie procesów produkcyjnych
  • Zgłaszanie i wprowadzanie zmian w istniejących produktach

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności
  • Pakiet benefitów – prywatna opieka medyczna, karta sportowa
  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia średniego kierunkowego
  • Uprawnień SEP – gr I - E
  • Doświadczenia na stanowisku związanym z produkcją i testowaniem osprzętu elektrycznego
  • Znajomości maszyn i urządzeń elektrycznych oraz budowy rozdzielnic i sterownic elektrycznych niskiego napięcia
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – mile widziane
  • Umiejętności działania pod presja czasu

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj

Administratorem danych jest Garo Polska sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wisławy Szymborskiej 18. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997r., o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne i ma Pani/Pan prawo wglądu do treści swoich danych oraz ich poprawiania oraz usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pana/Pani danych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy