Oferta pracy

Specjalista ds. Tłumaczeń

ARGENTAO firmie

  • Polska 114, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ARGENTA

Polska 114

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • tłumaczenia dokumentacji w parach językowych EN > PL oraz PL > EN (umowy, ulotki, instrukcje);

  • współpraca z wszystkimi działami firmy;

  • zarządzanie dokumentacją produktową na serwerze firmowym.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów (Filologia angielska lub biotechnologia i pokrewne) – warunek konieczny;

  • doświadczenie w tłumaczeniu dokumentów;

  • biegła znajomość języka angielskiego (C1);

  • dobra, praktyczna znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office;

  • otwartość na testowanie i korzystanie z inteligentnych translatorów;

  • umiejętności rozpoznawania błędów gramatycznych, ortograficznych i interpunkcyjnych;

  • edycja tekstu pod kątem jakości wyglądu;

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;

  • samodyscyplina i odpowiedzialność.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w gronie długoletnich pracowników;

  • system premiowy dostosowany do stanowiska;

  • kartę Multisport;

  • prywatną opiekę medyczną Lux-Med;

  • wczasy pod gruszą;

  • dofinansowanie do imprez kulturowo-sportowych;

  • premie świąteczną;

  • szkolenia merytoryczne i kompetencyjne;

  • dofinansowanie studiów i kursów;

  • możliwość pracy zdalnej.

ARGENTA

Argenta to 30 lat doświadczenia na rynku diagnostyki oraz wyposażenia laboratorium, rzetelność i innowacja w działaniu. Główne obszary naszej aktywności to: mikrobiologia przemysłowa, mikrobiologia kliniczna, diagnostyka laboratoryjna, diagnostyka weterynaryjna, biologia molekularna oraz badania naukowe.

Przewiń do profilu firmy