Ta oferta pracy jest nieaktualna od 462 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. tłumaczeń

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-01-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma WAGO jest uznanym na świecie producentem i dostawcą nowatorskich rozwiązań dla elektrotechniki i automatyki. Należy do liderów technologii połączeń sprężynowych, znajdującej zastosowanie w instalatorstwie, sterowaniu procesami przemysłowymi oraz automatyce budynkowej. Na polskim rynku firma WAGO jest obecna od 1991 roku.

    W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Zakres obowiązków:

    • realizacja procesu tłumaczeń z języka niemieckiego
    • tłumaczenie i adiustacja tekstów zleconych korekta oraz kontrola jakości tłumaczeń
    • współpraca z innymi działami firmy w celu optymalnej realizacji tłumaczeń
    • realizacja lektoratu oraz korekt przy współpracy z innymi działami w firmie
    • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie realizowanych tłumaczeń i przygotowania publikacji
    • współuczestnictwo w tworzeniu i realizacji strategii marketingowej firmy WAGO

    Nasze oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe germanistyka – specjalność lingwistyczna, tłumaczeniowa
    • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy przy tłumaczeniach
    • doświadczenie w pracy redakcyjnej - tzw. „lekkie pióro”
    • mile widziane doświadczenie w tłumaczeniach technicznych
    • mile widziana znajomość programu Across
    • praca w siedzibie firmy we Wrocławiu

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
    • stabilną i ciekawą pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • perspektywę dalszego rozwoju zawodowego
    • dedykowane szkolenia

    List motywacyjny, CV oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesłać za pomocą przycisku APLIKUJ

    lub
    WAGO ELWAG SP. Z O.O.
    ul. Piękna 58a
    50-506 Wrocław

    Z dopiskiem: Specjalista ds. tłumaczeń

    Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę: ” Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)"