Ta oferta pracy jest nieaktualna od 72 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. TPM

  • Zalesie Małe (pow. krotoszyński), Kobylin, Krotoszyn, Gostyń, Śrem, Borek Wielkopolski, Koźmin Wielkopolski, Jutrosin, Rawicz, Jarocin, Zduny, Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.08.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Bolsius Polska to międzynarodowy producent wysokiej jakości świec i zniczy. Firma w ciągu ponad 140 lat istnienia zbudowała silną pozycję w Europie, łącząc tradycyjny kunszt z nowoczesnymi technologiami produkcji. W Polsce firma jest obecna od 20 lat; produkty firmy ze względu na swoją jakość i estetykę cieszą się zaufaniem konsumentów.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. TPM
Miejsce pracy: Zalesie Małe koło Kobylina
Nr Ref: TPM / Zalesie Małe

Zadania:

  • tworzenie oraz wdrażanie strategii TPM w zakładzie,
  • zarządzanie projektami prowadzonymi w ramach programu,
  • inicjowanie projektów optymalizujących działanie i koszty zakładu w obszarze
    ma­szy­no­wym z ukierunkowaniem na wzrost efektywności i produktywności w produkcji,
  • współdziałanie z zespołami TPM w roli mentora i trenera w zakresie inicjowania zmian dotyczących ciągłej poprawy,
  • obsługa i zarządzanie danymi w bazie danych w ramach funkcjonującego programu w tym zakresie.

 Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • praktyczna znajomość TPM, Preventive Maintenance, Lean Manufacturing,
  • znajomość czytania dokumentacji technicznej,
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel (tworzenie prezentacji, przy­gotowywanie raportów),
  • umiejętności analityczne, nastawienie na kreowanie usprawnień,
  • zaangażowanie, samodzielność w działaniu,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikatywność,
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami oraz wdrażaniu założonej strategii,
  • nastawienie na długofalową współpracę.

Oferta:

  • praca w stabilnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • konkurencyjne wynagrodzenie – adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zakresu obowiązków,
  • wszelkie narzędzia niezbędne do pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i szkolenia,
  • ubezpieczenie dodatkowe na korzystnych warunkach.

Dodatkowym atutem naszej oferty jest dobra lokalizacja miejscowości, w której mieści się siedziba firmy Bolsius. Zalesie Małe położone jest nieopodal kilku większych miast. Dojazd z tych miast do siedziby przedsiębiorstwa zajmuje np.

  • z Krotoszyna około 23 min.
  • z Gostynia około 26 min.
  • z Milicza około 36 min.
  • z Borku Wielkopolskiego około 25 min.
  • z Jarocina około 40 min.
  • z Koźmina Wielkopolskiego około 25 min.
  • z Ostrowa Wielkopolskiego około 56 min.

Zgłoszenia w postaci CV i listu motywacyjnego z zaznaczeniem numeru referencyjnego prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych przez firmę Bolsius Polska Sp. z o. o. w procesach rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami)”.
bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się