Specjalista ds. TPM

Hochland Polska Sp. z o.o.

  • Okrężna 2, Kaźmierz (pow. szamotulski)
    Kaźmierz (pow. szamotulski), wielkopolskie
  • ważna jeszcze 8 dni
    do: 03 cze 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Okrężna 2

Kaźmierz (pow. szamotulski)

Twój zakres obowiązków

  • Optymalizacja procesów zgodnie z filozofią Lean Manufacturing

  • Identyfikacja strat w procesach produkcyjnych, w tym realizacja założonych wskaźników redukcji kosztów

  • Wdrażanie narzędzi LEAN oraz dbanie o ich utrzymanie, w tym szkolenie pracowników w tym zakresie w obszarze produkcji i techniki

  • Ciągłe dążenie do poprawy generowanych wskaźników technicznych, w tym analiza przyczyn i skutków awarii

  • Udział w uruchamianiu nowych urządzeń i procesów

  • Dbanie o utrzymanie efektów osiągniętych przy projektach optymalizujących

  • Zarządzanie procesem zgłaszania i wykorzystywania dobrych praktyk w Zakładzie

Nasze wymagania

  • Min. 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (preferowana branża FMCG)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Praktyczna znajomość narzędzi LEAN np. TPM, Kanban, SMED

  • Zaawansowana znajomość Ms Excel

  • Umiejętności analityczne

  • Samodzielność oraz dokładność

  • Postawa proaktywna, zorientowana na osiąganie wyznaczonych celów

  • Komunikatywność i zaangażowanie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • udział w zyskach Grupy Hochland

  • platforma kafeteryjna Sodexo

  • dofinansowanie posiłków w pracy

  • programy nagradzania i rekomendacji pracowników

Jesteśmy jednym z największych europejskich producentów sera. Oferujemy szeroką gamę innowacyjnych produktów: serów topionych, twarogowych i dojrzewających. W Polsce produkujemy je w dwóch zakładach: w Kaźmierzu (k/Poznania), gdzie mieści się centrala firmy oraz w Węgrowie (k/Siedlec). Mamy też nowe biuro w Poznaniu, gdzie mieści się większość funkcji administracyjnych. By codziennie dostarczać niezmiennie najwyższą jakość, stale rozwijamy się i uczymy, a nasza struktura żywo reaguje na potrzeby biznesu i rynku.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje