Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Trade Finance

Impact Clean Power Technology S.A.

aleje Jerozolimskie 424A

Pruszków

Twój zakres obowiązków

  • aktywne poszukiwanie nowych źródeł finansowania

  • wsparcie w pozyskiwaniu finansowania zewnętrznego pod realizowane przez spółki zależne kontrakty , analiza oraz rekomendacja dla kontraktów realizowanych, planowanych do realizacji przez Spółkę/ spółki zależne

  • składanie wniosków oraz prowadzenie procesu pozyskiwania produktów Trade Finance, w tym: gwarancji bankowych i ubezpieczeniowych dla kontraktów zagranicznych

  • analiza finansowa kontrahentów, oraz rekomendacja warunków współpracy

  • zabezpieczenie ryzyka walutowego i stopy procentowej

  • monitoring limitów i kowenantów finansowych

  • identyfikacja ryzyk finansowych i wsparcie przy negocjacjach warunków finansowych w umowach zakupu i sprzedaży

  • wspieranie spółek zależnych w budowaniu Trade Finance, dzielenie się wiedzą

  • udział w pozyskiwaniu dotacji i dofinansowań

  • monitoring należności kontraktowych, a w razie konieczności podejmowanie działań negocjacyjnych

  • wsparcie przy negocjacji umów z instytucjami finansowymi

  • przygotowywanie analiz finansowych i raportów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse, controlling, ekonomia)

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy w obszarze finansowania transakcji międzynarodowych, w tym pozyskiwaniu finansowania obrotowego, leasingowego i projektowego/inwestycyjnego

  • bardzo dobra znajomość rynku finansowego i produktów finansowania handlu

  • bardzo dobra umiejętność obsługi programu MS Excel

  • znajomość programu Impuls (mile widziana)

  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne

  • sumienność i dokładność

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i motywujące dodatki (Multisport, Medicover, ZFŚS)

  • Owocowe wtorki

  • Imprezy integracyjne

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje,

  • Pracę w zgranym zespole, w atmosferze wsparcia i współpracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • firmowa drużyna sportowa

  • ZFŚS

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Jesteśmy liderem w obszarze elektromobilności w Polsce i na świecie. Specjalizujemy się w produkcji systemów bateryjnych dla transportu publicznego, energetyki i telekomunikacji. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu i wytwarzaniu zintegrowanych systemów zasilania opartych na chemicznych źródłach prądu. Produkujemy również elektroniczne układy sterowania pakietami bateryjnymi i ich systemami zarządzania termicznego.

Przewiń do profilu firmy