Oferta pracy

Specjalista ds. Trade Marketingu

MARION Sp. z o.o.

Chwaszczyńska 131A

Wielki Kack

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • opracowanie i realizacja strategii trade marketingowej w kanale tradycyjnym oraz w małych sieciach lokalnych

  • przygotowanie i nadzorowanie akcji wspierających sprzedaż i ekspozycję rynku

  • budowanie dostępności i widoczności produktów w punktach sprzedaży detalicznej, planowanie, przygotowanie i nadzór nad wdrożeniem materiałów promocyjnych

  • ocena efektywności prowadzonych działań

  • przygotowywanie , kreowanie i nadzorowanie promocji w sklepach internetowych , należących do rynku tradycyjnego i małych sieci lokalnych

  • przygotowywanie analiz i raportów, wnioskowanie i rekomendowanie działań

  • współpraca z dostawcami usług jak: drukarnie, graficy

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie

  • min. 2 lata doświadczenie w działach trade marketingu lub koordynacji akcji promocyjnych

  • skuteczność w kreowaniu i wdrażaniu pomysłów i koncepcji w życie

  • kreatywność , komunikatywność

  • dobra organizacja pracy, komunikatywność

  • umiejętność pracy z zespołem i angażowania pracowników

  • gotowość na wyjazdy służbowe – okazjonalne

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub b2b (w zależności od preferencji kandydatów)

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie

  • pracę w zgranym zespole i bardzo dobrej atmosferze

  • benefity zdrowotne (m.in.: karta MultiSport, prywatną opiekę medyczną)

  • niezbędne narzędzia pracy

  • program poleceń pracowników

  • dodatkowe benefity (wyprawka dla młodych rodziców, paczki świąteczne)

  • system premiowy

  • godziny pracy: 8-16

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

Zanim opowiesz nam o sobie – poznaj Nas – Marion. Jesteśmy polską, dynamicznie rozwijającą się firmą kosmetyczną specjalizującą się głównie w produkcji preparatów do włosów oraz produktów do pielęgnacji twarzy i ciała. W Marion pracują eksperci, którzy na co dzień tworzą i troszczą się o zachowanie standardów produkowanych kosmetyków, prowadząc działania naukowo - badawcze, kontrolne i badania mikrobiologiczne oraz produkcyjne.

Przewiń do profilu firmy