Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Trade Marketingu Online

BODYPAK SP. Z O.O.O firmie

  • Partyzantów 11D, Chrzanów
    Chrzanów, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

BODYPAK SP. Z O.O.

Partyzantów 11D

Chrzanów

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie komunikacji i planowanie działań w Social Mediach sklepu bodypak.pl

  • Współpraca z grafikami w zakresie przygotowania materiałów do promocji online

  • Wsparcie działu E-Commerce w zakresie organizacji promocji i działań wspierających sprzedaż

  • Rozwój programów: Promotorskiego i Lojalnościowego

  • Wsparcie działu sprzedaży hurtowej w zakresie dostarczania materiałów wspierających prace Przedstawicieli Handlowych

  • Raportowanie i podsumowanie działań do Marketing Managera

Nasze wymagania

  • Posiada minimum 2 lata doświadczenia w pracy w Social Media (w tym: Facebook, Instagram, YouTube) – popartej portfolio

  • Zna i potrafi pracować na narzędziach Google Ads, Facebook Manager

  • Zna podstawy z zakresu obsługi i kontaktu z Klientem

  • Jest ambitna, pomysłowa i posiada własne inicjatywy

  • Potrafi analizować statystyki, wyciągać wnioski i na ich podstawie planować kolejne działania.

  • Ma doświadczenie w tworzeniu regulaminów, umów i innych dokumentów w porozumieniu z działami prawnym i księgowym.

To oferujemy

  • Dołączasz do ambitnego zespołu, który realizuje jasno określone cele

  • Masz możliwość wymiany doświadczeń z kolegami i koleżankami pracującymi w innych firmach funkcjonujących w ramach jednej grupy kapitałowej

  • Możesz realizować swoje pomysły i rozwijać karierę

  • Działasz na jasnych zasadach w ramach umowy o pracę lub kontraktu B2B

  • Pracujesz w systemie mieszanym Stacjonarnie i na Home Office

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży suplementów i odżywek dla sportowców oraz osób aktywnych fizycznie. Oprócz sprzedaży hurtowej, prowadzimy bardzo dynamiczny rozwój w zakresie sprzedaży online. Nasz sklep www.bodypak.pl jest jedną z najlepiej zaopatrzonych witryn w tej kategorii produktowej.

W związku z bardzo ambitnymi planami i szybkim rozwojem działalności, poszukujemy osoby, która wzmocni nasz zespół na stanowisku: Specjalista ds. Trade Marketingu Online

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

  • rekrutacja podzielona na 3 etapy:

  • Etap: Rozmowa online

  • Etap: Przygotowanie zadania rekrutacyjnego i prezentacja w siedzibie firmy

  • Etap: Ustalenie warunków współpracy i podpisanie umowy.