Oferta pracy

Specjalista ds. Trade Marketingu

Bolsius Polska Sprzedaż O firmie

  • Koronkarska 8, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Bolsius Polska Sprzedaż

Koronkarska 8

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie, nadzorowanie, koordynowanie strategii wsparcia sprzedaży

  • Przygotowywanie harmonogramu promocji

  • Tworzenie i wdrażanie materiałów promocyjnych

  • Nadzorowanie wykonania i dystrybucji POS na różne rynki

  • Zarządzanie akcjami promocyjnymi oraz marketingowo-sprzedażowymi we wszystkich kanałach sprzedaży

  • Przygotowywanie analiz rynkowych z wykorzystaniem zewnętrznych i wewnętrznych baz danych

  • Ścisła współpraca z działami wewnętrznymi firmy (marketingiem, sprzedażą i produkcją)

  • Współpraca z zewnętrznymi firmami -badawczymi, w tym interpretacja wyników badań oraz przygotowanie raportów; -graficznymi; -reklamowymi

  • Monitorowanie i analiza rynku pod kątem potrzeb klientów i działań konkurencji

  • Bieżące poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań trade marketingowych

  • Współtworzenie wizerunku marki oraz dbałość o jej spójną komunikację

  • Współpraca z oddziałami w różnych krajach Europy

  • Wsparcie Product Managera

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (marketing, zarządzanie, ekonomia)

  • Min 2-letnie doświadczenie w pracy w dziale marketingu (branża FMCG)

  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Proaktywność i gotowość do wyjazdów służbowych

  • Wysoko rozwinięta zdolność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Biegła znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel oraz Power Point – warunek konieczny

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu zaawansowanym – warunek konieczny

  • Czynne prawo jazdy (kat. B) - warunek konieczny

Mile widziane

  • Znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem swojej branży, z wdrożonymi standardami jakości, w środowisku wysoko wykwalifikowanych specjalistów w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość uczestnictwa w realizacji ciekawych projektów

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkowymi świadczeniami pracowniczymi

  • Szkolenia zawodowe

  • Udział w wydarzeniach branżowych

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Miłą atmosferę w pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy