Oferta pracy

Specjalista ds. Trade Marketingu

GTV PolandO firmie

  • Pruszków 29, Pruszków
    Pruszków, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

GTV Poland

29

Pruszków

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie strategii rozwoju produktów GTV / Högert Technik w obszarze dystrybucji i merchandisingu, plany krótko i długo terminowe,

  • planowanie kalendarza działań promocyjnych i dobór odpowiednich narzędzi trade marketingowych dla wybranych grup produktów, wyznaczanie i egzekwowanie celów dystrybucyjnych i jakościowych,

  • wdrażanie, monitorowanie i ewaluacja projektów trade – praca z danymi (marża, ROI, dystrybucja),

  • budowanie dostępności i widoczności produktów w punktach sprzedaży, planowanie, przygotowanie i nadzór nad wdrożeniem materiałów promocyjnych POS,

  • rekomendowanie zmian i innowacji w oparciu o zdobyte doświadczenie, dostępną wiedzę i trendy rynkowe,

  • bieżąca współpraca z Działami Sprzedaży,

  • badania i analizy rynku i sprzedaży.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w działach trade marketingu – warunek konieczny,

  • umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków, praca z danymi

  • wykształcenie wyższe (marketingowe lub pokrewne - mile widziane),

  • kreowanie i wdrażanie swoich pomysłów i koncepcji w życie,

  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność wyznaczania celów i priorytetów

  • dobra znajomość programów MS Office a w szczególności MS Excel i Power Point

  • prawo jazdy kat. B,

  • znajomość j. angielskiego,

  • gotowość do wyjazdów służbowych.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę, pełną wyzwań w firmie o międzynarodowym zasięgu,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Dojazd firmowym autobusem z centrum Warszawy lub stacji PKP Pruszków do siedziby GTV w Pruszkowie,

  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna ze stomatologią, karnety sportowe, ubezpieczenie grupowe),

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Komfortowe warunki pracy,

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym dynamicznym zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

GTV Poland

GTV to jeden z europejskich liderów na rynku akcesoriów meblowych i oświetlenia LED. Firma, której międzynarodowy sukces oparty jest na kompetentnym, zgranym zespole.

Zatrudniamy blisko 300 specjalistów z całego świata. Pracujemy w nowoczesnym, komfortowym biurowcu z własnym centrum logistycznym. Jeżeli jesteś gotowy do podjęcia nowych wyzwań, zapraszamy do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy