Specjalista ds. Trade Marketingu

Canpol Sp. z o. o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Canpol Sp. z o. o.

Graniczna 4

Słubica B (pow. grodziski)

Firma Canpol sp. z.o.o. producent, dystrybutor i eksporter marek CANPOL BABIES i LOVI lider polskiego rynku akcesoriów dla niemowląt, od 30 lat realizujący z pasją misję wspierania szczęśliwego rodzicielstwa poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce Pracy: Miejsce pracy: Słubica B przy trasie S8

Obowiązki na stanowisku:

  • uczestnictwo w procesach przygotowywania planu działań Trade Marketingowych dla wybranych kanałów sprzedaży
  • praca z danymi, analiza, wnioskowanie
  • rekomendowanie działań na podstawie posiadanych danych ze źródeł wewnętrznych oraz zewnętrznych dotyczących sytuacji rynkowej marek w kanale
  • opracowywanie planów promocji, ich prezentacja, wdrażanie oraz rozliczanie
  • weryfikacja metod obsługi lokalnych i sezonowych akcji promocyjnych, współpraca z agencjami, nadzór nad wyposażeniem i środkami POS
  • ocena efektywności akcji promocyjnych, ich skuteczności, rentowności, kontrola kosztów
  • analiza i ocena efektywności obsługi kanału przez Dział Sprzedaży
  • analiza asortymentu, miejsca sprzedaży, ekspozycji, ceny
  • opracowywanie metod maksymalnego wykorzystania potencjału sprzedaży u danego klienta dla poszczególnych produktów.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy w podobnym obszarze odpowiedzialności – czynnik warunkujący
  • wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych oraz dobrej znajomości Excela i PPT
  • doświadczenia w pracy z bazami danych
  • łatwości nawiązywania kontaktów oraz umiejętności budowania pozytywnych relacji
  • wykształcenia wyższego najlepiej z obszaru marketingu
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • dodatkowy atut - dobra znajomość języka rosyjskiego

Jeśli cechuje Cię:

  • pasja wobec codziennej pracy
  • wysoka pro aktywność i samodzielność
  • optymistyczne nastawienie do pojawiających się projektów, nie boisz się napotykanych trudności
  • zaangażowanie w pracę na rzecz osiągania sukcesów własnych oraz całego zespołu
  • asertywność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet sportowy i medyczny współfinansowany przez pracodawcę
  • pracę w młodym, sympatycznym i zaangażowanym zespole

Prosimy o dodanie do dokumentów aplikacyjnych klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy