Ta oferta pracy jest nieaktualna od 236 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. trade marketingu - Sizeer

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Grupa MIG to Firma, która z pasją od prawie 30 lat działa na polskim rynku odzieżowo-obuwniczym, a od kilku lat również za granicą kraju. Z sukcesem rozwijamy prężnie działające sieci salonów Sizeer, 50 style, Symbiosis oraz up8. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marek Timberland, New Era, O'neill, Lotto, Umbro, linii obuwniczej Lacoste i wielu innych. Posiadamy dwie marki własne: Confront oraz Feewear. Dzięki ciężkiej pracy tysiąca zaangażowanych osób, które tworzą nasz zespół, udało nam się zdobyć zaufanie klientów w całej Polsce.

    Młodszy Specjalista ds. trade marketingu - Sizeer
    Miejsce pracy: Kraków
    Nr ref: STM/10/17

    Zadania:

    • Współpraca z Marketing Managerem w zakresie planowania działań wspierających sprzedaż oraz realizacja wyznaczonych zadań
    • Koordynacja procesów obsługi reklamowej sklepów
    • Przygotowywanie i egzekucja kampanii reklamowych
    • Opracowywanie i realizacja planów działań promocyjnych marki
    • Tworzenie materiałów reklamowych i promocyjnych
    • Optymalizacja rozwiązań marketingowych
    • Kontrola i raportowanie przeprowadzanych aktywności trade marketingowych
    • Monitorowanie działań konkurencji

    Profil kandydata:

    • Minimum 2 letnie doświadczenie w trade marketingu lub marketingu
    • Wykształcenie wyższe kierunkowe
    • Doświadczenie w budowaniu wizerunku firmy i jej produktów w oparciu o nowoczesne narzędzia marketingowe
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Komunikatywność
    • Dynamizm w działaniu
    • Silna motywacja do osiągania sukcesu
    • Dokładność, sumienność i terminowość

    Oferujemy:

    • Pracę w branży modowej
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w międzynarodowej Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Umowę o pracę
    • Super atmosferę
    • Możliwość uczestnictwa w realizacji ciekawych projektów
    • Dużą samodzielność działania
    • Pracę w ambitnym i dynamicznym zespole
    • Zniżki na nasze produkty
    • Możliwość skorzystania z pakietów prywatnej opieki medycznej i pakietów OK System
    • Imprezy pracownicze
    • Realną możliwość rozwoju zawodowego poprzez Program Talent Management

    Prosimy o wysyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj teraz! na dole ogłoszenia

    lub na adres:

    Marketing Investment Group S.A.
    30-703 Kraków
    ul. Jana Dekerta 18,

    opisopis
    bottom