Ta oferta pracy jest nieaktualna od 215 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Trade Marketingu w kanale nowoczesnym

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 04.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Colian S.A. to dynamicznie rozwijająca się polska grupa kapitałowa, specjalizująca się w produkcji, dystrybucji oraz sprzedaży artykułów spożywczych. Funkcjonujemy w obrębie trzech dywizji biznesowych: słodyczy, kulinariów (przypraw, bakalii) i napojów. Na nasze portfolio składają się znane, lubiane marki: Solidarność, Goplana, Grześki, Familijne, Jeżyki, Jutrzenka, Akuku!, Appetita, Siesta, Hellena.

    Zatrudniamy obecnie około 2600 pracowników na terenie całej Polski.

    Opis stanowiska

    • Przygotowanie planów działań trade marketingowych w kanale nowoczesnym,
    • Analiza wyników badań rynkowych i aktywności konkurencji,
    • Dostosowywanie narzędzi trade do trendów rynkowych,
    • Przygotowywanie, monitorowanie i  ocena akcji promocyjnych,
    • Koordynacja i nadzór nad organizacją spotkań z dystrybutorami i pionem sprzedaży,
    • Współpraca z agencjami reklamowymi i producentami materiałów POS,
    • Monitorowanie wydatków działu.

    Wymagania

    • Wykształcenia wyższego (preferowane: marketing, ekonomia),
    • Doświadczenia na analogicznym stanowisku,
    • Znajomości branży FMCG,
    • Wysokich umiejętności analitycznych (wymagana bardzo dobra znajomość narzędzi Office),
    • Umiejętności dostosowania do pracy w zmiennych warunkach i pod presją czasu,
    • Prawa jazdy kat. B
    • Doświadczenia w dziale sprzedaży jako dodatkowego atutu kandydatury.

    Oferujemy

    • Pracę w firmie będącej jednym z liderów na rynku FMCG,
    • Samodzielność i wpływ na kształt prowadzonych projektów,
    • Pracę dynamiczną i pełną wyzwań,
    • Standardowe narzędzia pracy (notebook, telefon komórkowy).

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

    Równocześnie uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.