Specjalista ds. trade marketingu

Maspex

  • Wadowice

    Wadowice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • analiza i diagnoza rynku,

  • tworzenie strategii rozwoju marek Maspex w obszarze dystrybucji, merchandisingu i sprzedaży,

  • planowanie kalendarza działań promocyjnych dla wybranych grup produktów i kanałów sprzedaży,

  • budowanie dostępności i widoczności produktów Maspex w punktach sprzedaży,

  • wdrażanie, monitorowanie i ewaluacja podejmowanych działań promocyjnych,

  • rekomendowanie zmian i innowacji w oparciu o zdobyte doświadczenie, dostępną wiedzę i trendy rynkowe,

  • przygotowywanie i zarządzanie niezbędnymi materiałami promocyjnymi,

  • tworzenie i rozliczanie budżetu promocyjnego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziany dyplom na kierunkach związanych z zarządzaniem, marketingiem i naukami społecznymi),

  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w dziale trade marketingu lub pokrewnym (marketing, analizy, shopper insight) lub agencji badawczej,

  • wysokie umiejętności analityczne (wymagana bardzo dobra znajomość narzędzi Office, w szczególności MS Excel),

  • kreatywność, operatywność, odpowiedzialność i umiejętności komunikacyjne,

  • bardzo dobra organizacja pracy i nastawienie na realizację celów,

  • czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • interesującą pracę w centrali stabilnej, renomowanej firmy w Wadowicach,

  • zdobywanie doświadczenia w dynamicznym, nastawionym na współpracę zespole,

  • możliwość rozwoju kompetencji osobistych,

  • możliwość realizacji własnych koncepcji i pomysłów w praktyce

  • programy szkoleniowe i kursy językowe,

  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty, sportowej, dofinansowanie do posiłków itp.

  • 1 dzień pracy w tygodniu, w systemie home office.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

Opis stanowiska:

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za kreowanie i koordynowanie działań trade marketingowych w zakresie produktów należących do portfolio Maspex. Eksperta, który dzięki przeprowadzonym analizom, posiadanemu doświadczeniu i efektywnej pracy będzie potrafił wybrać właściwą drogę rozwoju naszych marek w punktach sprzedaży.

Maspex

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Przewiń do profilu firmy