Oferta pracy

Specjalista ds. Trade Marketingu

Sopro PolskaO firmie

Sopro Polska

Komitetu Obrony Robotników 45a

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • skutecznie współpracujesz z działami Sprzedaży w zakresie planowania i realizowania projektów trade marketingowych,

  • zarządzasz akcjami promocyjnymi i programami lojalnościowymi,

  • przygotowujesz analizy i raporty związane z realizacją aktywności,

  • współtworzysz komunikację marketingową oraz działania digitalowe,

  • tworzysz standardy wizualizacyjne do punktów handlowych,

  • efektywnie zarządzasz budżetem trade-marketingowym,

  • organizujesz eventy (szkolenia, konferencje, wyjazdy motywacyjne).

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie zawodowe w dziale marketingu,

  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym (kontakt z zagranicznymi partnerami, dostawcami),

  • dobrze się czujesz w negocjacjach z dostawcami,

  • zarządzanie kilkoma projektami w jednym czasie nie stanowi dla Ciebie problemu,

  • lubisz pracować na liczbach i sprawnie poruszasz się w świecie MS Office,

  • kreatywne myślenie, inicjatywa w działaniu i otwartość na współpracę w zespole to Twoje mocne strony

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • miłą atmosfera w pracy oraz wsparcie całego zespołu

  • elastyczny czas pracy: rozpoczęcie 07:00-09:00, zakończenie 15:00-17:00

  • darmowe miejsce parkingowe pod biurem

  • transfer z metra Wilanowska do biura

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • świętowanie urodzin

Sopro Polska jest częścią globalnej marki i liderem w branży chemii budowlanej. Oferujemy kompletne rozwiązania do prac glazurniczych i budowlanych. Dzieląc się wiedzą i wieloletnim doświadczeniem technicznym z naszymi partnerami handlowymi i wykonawcami, staliśmy się czołowym specjalistą w naszej dziedzinie. Sopro Polska to gwarancja najwyższych standardów jakościowych. To również niezawodność potwierdzona certyfikatami działania zgodnie z filozofią zrównoważonego rozwoju. To dzięki naszym produktom obiekty na całym świecie są budowane z zachowaniem najwyższych norm ekologicznych.

Przewiń do profilu firmy