Oferta pracy

Specjalista ds. Trade Marketingu

mPTech Sp. z o.o.O firmie

  • Krakowska 119, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

mPTech Sp. z o.o.

Krakowska 119

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie i organizacja wydarzeń trade marketingowych zgodnie z przyjętą strategią

  • implementacja akcji promocyjnych u kluczowych klientów (szczególnie w ich kanałach e-commerce)

  • dobór asortymentu oraz prezentacja produktów na stronach internetowych klientów

  • współpraca z klientami w zakresie kreowania wizerunku marki, ekspozycji produktów

  • nadzór nad Platformą B2B w zakresie implementacji aktualnych promocji

  • analiza działań konkurencji w obszarze aktywności promocyjnych

  • planowanie i kontrola budżetu

  • raportowanie i ocena skuteczności działań promocyjnych

  • współpraca z Działem Marketingu

Podział czasu pracy
20%

opracowywanie i organizacja działań trade marketingowych

25%

implementacja akcji promocyjnych u klientów

30%

współpraca z klientami

10%

zarządzanie Platformą B2B

15%

pozostałe zadania

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 2 lata)

  • doświadczenie w kreowaniu i przeprowadzaniu akcji promocyjnych

  • ogólna wiedza dotycząca sprzedaży w kanale e-commerce

  • kreatywne myślenie, podejście „out of the box thinking”

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji ze współpracownikami oraz klientami zewnętrznymi

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • koncentracja na realizacji celów biznesowych

To oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnej firmie z dużym potencjałem rozwojowym

  • możliwość kształtowania strategii marketingowych

  • samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków

  • otwartość na Twoje pomysły i możliwość kreowania własnych rozwiązań

  • możliwość nawiązania stabilnej i długotrwałej współpracy

  • przyjazne środowisko i atmosferę pracy

  • pracę w zgranym zespole oraz pełne wsparcie we wdrożeniu w obowiązki

  • lokalizacja blisko centrum Wrocławia (szybki dojazd komunikacją miejską)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy wiodącym graczem na rynku smartfonów oraz telefonów komórkowych. W portfolio posiadamy najpopularniejszą w Polsce markę telefonów outdoorowych HAMMER, a także pioniera polskiej telefonii komórkowej – markę myPhone – lidera na rynku telefonów klasycznych. Jako jedyny polski producent jesteśmy partnerem Google. Stale współpracujemy ze znanymi sieciami elektromarketów i marketów oraz z największymi operatorami sieci GSM. Dodatkowo dla naszych kluczowych klientów zapewniamy produkty należące do różnych kategorii m.in. AGD, Uroda i higiena, Elektronarzędzia, Oświetlenie, Elektronika użytkowa.

Od 2007 roku wprowadziliśmy na rynek ponad 100 różnych modeli i sprzedaliśmy klika milionów urządzeń. Działamy w 17 krajach Europy osiągając status lidera w swojej kategorii. Nasz Zespół liczy ponad 150 osób realizujących swoje zadania z pasją.

Zapraszamy Cię do świata mPTech.

Przewiń do profilu firmy