Specjalista ds. Transakcji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 25.10.2018
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 24.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Apogeum Real Estate Sp. z o.o.

    jest firmą działającą od kilkunastu lat w sektorze nieruchomości komercyjnych.
    W związku z planowanym rozwojem działalności poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa oraz wyjazdy służbowe

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie i koordynację projektów związanych ze sprzedażą nieruchomości komercyjnych. Dodatkowo, w zależności od posiadanych kompetencji będzie działała na rzecz pozyskiwania nowych klientów. W zależności od potrzeb będzie także współpracowała i wspomagała realizację projektów doradczych dotyczących nieruchomości komercyjnych oraz na bieżąco wspomagała działalność firmy.

    Idealny kandydat powinien spełniać następujące wymagania:

    • pozytywne nastawienie i chęć do pracy,
    • umiejętności interpersonalne i sprzedażowe w zakresie obsługi klientów biznesowych,
    • wykształcenie wyższe lub studia wyższe w toku,
    • doświadczenie i sukcesy w sprzedaży nieruchomości komercyjnych będą kluczowymi atutami,
    • dobra obsługa komputera i środowiska internetowego (Excel, Word, PowerPoint, wyszukiwania internetowe, podstawy obróbki zdjęć i inne),
    • prawo jazdy kat. B,
    • dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
    • dobry stan zdrowia umożliwiający wyjazdy.

    Szukamy osoby która:

    • posiada umiejętności interpersonalne i sprzedażowe w zakresie obsługi klientów biznesowych,
    • posiada zdolność do samodzielnej realizacji powierzonych zadań o charakterze sprzedażowym, organizacyjnym i koncepcyjnym,
    • potrafi pracować samodzielnie oraz zespołowo,
    • cechuje się odpowiedzialnością, sumiennością oraz dokładnością,
    • posiada umiejętności obsługi komputera na bardzo dobrym poziomie (Pakiet Office, Outlook, wyszukiwarki internetowe),
    • posiada wykształcenie wyższe,
    • jest nastawiona na efektywność i wyniki wykonywanych zadań,
    • posługuje się językiem angielskim w stopniu co najmniej komunikatywnym,
    • cechuje się wysoką kulturą osobistą.

    Oferujemy:

    Specyfika stanowiska daje możliwość elastycznego kształtowania godzin pracy oraz częściowej pracy spoza biura, z uwzględnieniem konieczności wyjazdów i kontaktów z klientami. Stanowisko daje możliwość stopniowego przejęcia do samodzielnej realizacji powierzonych projektów związanych ze sprzedażą nieruchomości.

    Zapraszamy do dołączenia do naszego rozwijającego się zespołu.

    Wymiar czasu pracy: kontrakt w wymiarze pełnego etatu.

    Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o przesłanie aktualnego CV za pomocą przycisku aplikowania.

    ApogeumRealEstate.com

    Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych z późniejszymi zmianami)”.