Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Transferu Technologicznego

Vetoquinol BiowetO firmie

Vetoquinol Biowet

Kosynierów Gdyńskich 13/14

Gorzów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca przy tworzeniu strategii transferu technologii wytwarzania

  • Przygotowanie i nadzór transferów technologicznych produktów leczniczych na linie produkcyjne

  • Ścisła współpraca z grupowym działem rozwoju przemysłowego

  • Współpraca w opracowaniu dokumentacji produkcyjnej

  • Zapewnienie zgodności tworzonej dokumentacji ze zdefiniowaną strategią transferową

  • Współpraca przy przygotowaniu inwestycji na potrzeby transferu technologii

  • Nadzór technologiczny procesów wytwarzania pierwszych serii produktów

  • Dostarczanie danych i informacji z obszaru technologii dla pozostałych zespołów roboczych

  • Przygotowanie dokumentacji rejestracyjnej z obszaru transferu wytwarzania

  • Koordynacja prac zespołu w sposób zapewniająca sprawny przebieg procesów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w środowisku przemysłowym – warunek konieczny

  • Wykształcenie wyższe II stopnia: inżyniera procesowa, inżynieria chemiczna, technologia chemiczna, chemia, biotechnologia, farmacja lub pokrewne

  • Doświadczenie we wprowadzaniu nowych produktów / nowych rozwiązań do istniejącego miejsca wytwarzania

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (codzienna praca w języku angielskim w tym komunikacja z międzynarodowym zespołem)

  • Umiejętność analizowania i definiowania zmian w procesach technologicznych oraz optymalizowania procesów produkcyjnych

  • Doświadczenie w transferach produktów farmaceutycznych na linie produkcyjne – mile widziane

  • Praktyczna wiedza i umiejętności w zarządzaniu projektami – mile widziane

  • Znajomość wymagań GMP i prawa farmaceutycznego – mile widziana

  • Bardzo dobra umiejętność planowania i organizacji pracy własnej oraz zespołu

  • Umiejętność selekcji danych i formułowania wniosków

  • Umiejętność merytorycznej i krytycznej oceny przedstawianych propozycji

  • Wysoko rozwinięta umiejętność analizy ryzyka implementacji rozwiązań

  • Znajomość obsługi komputera (Microsoft Office)

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w interdyscyplinarnym zespole transferowym

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na czas trwania transferu (przewidywany okres – 3 lata)

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pakiet ubezpieczeniowy

  • Dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego

  • Wsparcie merytoryczne

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Jesteśmy międzynarodową firmą farmaceutyczną, której misją jest dbanie o zdrowie zwierząt i ludzi. Wyróżniamy się innowacyjnymi produktami

i serwisami dopasowanymi do potrzeb naszych klientów: lekarzy weterynarii, hodowców i właścicieli zwierząt. Działamy na terenie 27 krajów, a wszystkich nas łączą trzy wartości: zaufanie, podejmowanie wyzwań i współpraca.

Przewiń do profilu firmy

Kandydaci wewnętrzni proszeni są o przesłanie swoich aplikacji do 17.02.2021