Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Transformacji Cyfrowej

ALIOR BANKO firmie

  • Łopuszańska 38c, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ALIOR BANK

Łopuszańska 38c

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca administracja i opieka nad portalem, w tym aktualizacja i raportowanie danych,

  • uruchamianie i konfigurowanie procesów funkcjonujących na portalu, w tym współpraca z liderami biznesowymi poszczególnych modułów,

  • współpraca z dostawcą oprogramowania w zakresie rozwoju portalu(m.in. koordynacja i prowadzenie testów nowych funkcjonalności, uczestnictwo w tworzeniu specyfikacji),

  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji systemu, podręczników dla pracowników.

Nasze wymagania

  • umiejętność obsługi klienta wewnętrznego (dbanie o customer experience),

  • otwartość na rozwiązywanie problemów,

  • proaktywność i zainteresowania technologią,

  • podstawowa znajomość sposobu funkcjonowania systemów/ portali pracowniczych oraz systemu Jira,

  • podstawowa znajomość procesów HR (np. rekrutacja, onboarding, ocena pracownicza, szkolenia),

  • mile widziana znajomość HTML, Jenkinsa, procesów CI/CD oraz systemów działających w modelu on premise.

To oferujemy

  • pracę w środowisku zdalnym u jednego z liderów technologicznych w branży bankowej,

  • możliwości dalszego rozwoju, zależnie od predyspozycji i ambicji, w zakresie m.in. analizy biznesowej, automatyzacji procesów czy zarządzania bazami danych przy wsparciu doświadczonych członków zespołu,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop