Oferta pracy

Specjalista ds. Transformacji Energetycznej OZE

Columbus Energy S.A.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów z segmentu B2C oraz B2B

  • Obsługa leadów oraz prospecting

  • Współtworzenie procesu sprzedażowego

Nasze wymagania

  • Dostępność 35-40h w tygodniu

  • Pracowitość i ambicja

  • Dobra organizacja pracy

  • Pewność w sprzedaży

  • Zaangażowanie zarówno we własną, jak i zespołową pracę

  • Empatia i pozytywna energia

  • Otwartość na rozwój

To oferujemy

  • Brak sufitu przychodowego – zarabiasz dokładnie tyle ile chcesz

  • Rozwój i nauka pod okiem doświadczonego lidera

  • Darmowy udział w naszych programach szkoleniowych

  • Możliwości wykazania się własnymi inicjatywami

  • Łatwą szansę na wybicie się przed szereg – będziesz pionierem w tej branży (trampolina kariery w branży OZE)

  • Perspektywę zbudowania własnego zespołu Specjalistów ds. Transformacji Energetycznej

  • Nieformalny styl pracy ceniący różnorodność i otwartość na nowe pomysły

  • Zgrany zespół w klimacie „work hard, play hard”

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • paczki świąteczne

  • niezbędne narzędzia pracy

Od ponad 7 lat pomagamy naszym klientom przeprowadzać Transformację Energetyczną ich domów i firm. Jesteśmy największą firmą z polskim kapitałem, która działa w branży OZE.

Columbus pracuje w oparciu o 4 wartości #talent #troska #tempo #technologia i każda z nich jest na co dzień widoczna w naszej pracy.

#technologia COLUBUS działa w 5 obszarach:

· Energy – zaufany instalator PV, pomp ciepła, magazynów energii i ładowarek do samochodów elektrycznych dla Klientów z segmentu B2C oraz B2B

· Obrót – Zakład Energetyczny zapewniający obrót energią Klientom Columbus

· Nexity – tokenizacja energii

· Saule – pierwsza na świecie firma, która uruchomiła linię montażową perowskitów

· Farmy PV – ponad 6 GW planowanych projektów farm (część na etapie akwizycji)

Przewiń do profilu firmy