Oferta pracy

Specjalista ds. Transformacji Sieci Sprzedaży i Projektów

Generali

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja działań optymalizacyjnych i transformacyjnych w sieci sprzedaży

  • Analizy rozwiązań i przygotowywanie rekomendacji w zakresie modeli pracy poszczególnych stanowisk

  • Optymalizacja procesów i wykorzystania narzędzi (np. we współpracy z IT) w sieci sprzedaży

  • Działania projektowe (przygotowanie harmonogramów, budżetów, Business Case’ów)

  • Planowanie pracy i nadzór nad harmonogramami wdrożeń projektów

  • Przygotowywanie materiałów prezentacyjnych (decyzyjnych dla osób zarządzających oraz informacyjnych dla struktur sprzedażowych)

  • Współpraca z siecią (zbieranie pomysłów, weryfikacja prototypów, budowanie wiedzy)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy projektowej (np. w PMO, zarządzanie projektami, wsparcie Kierownika Projektu)

  • Umiejętności analityczne, wyciągania wniosków i przygotowywania rekomendacji

  • Zapewnienie realizacji zadań zgodnie z harmonogramem i podziałem obowiązków

  • Umiejętność budowania relacji oraz współpracy w zespole

  • Zdolność szybkiego przyswajania wielu informacji i działania pod presją czasu

  • Doświadczenie w pracy w konsultingu/doradztwie strategicznym będzie dodatkowym atutem

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • wsparcie terapeutyczne