Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. transportu

MARBET Sp. z o.o.O firmie

MARBET Sp. z o.o.

Chochołowska 28

Bielsko-Biała

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

• opieka nad flotą samochodów:

- dbanie o prawidłowy stan techniczny pojazdów,

- organizowanie serwisów, napraw, odszkodowań, wymiany opon, itp.,

- kontrola terminów umów leasingu oraz wynajmów,

- koordynacja zawierania nowych umów leasingu oraz wynajmów,

• organizacja transportu:

- transport komponentów i wyrobów gotowych (transport drogowy krajowy, międzynarodowy oraz morski),

- podejmowanie decyzji w zakresie wyboru środka transportowego (transport własny/obcy)

• nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z podwykonawcami:

- firmy spedycyjne, transportowe, kurierskie,

- firmy zajmujące się monitorowaniem pojazdów,

- warsztaty mechaniczne, myjnie, wulkanizacje, itp.

• organizacja transportu drobnicowego oraz kurierskiego:

- transport drobnicowy międzynarodowy, kurierski krajowy, kurierski międzynarodowy,

• koordynacja pracy kierowców:

- organizacja pracy kierowców – kierowca busa oraz kierowca ciężarówki,

- kontrolowanie przebiegu zleconych prac,

• koordynacja obiegu dokumentów związanych z transportem:

- opisywanie faktur związanych z pracą na stanowisku, przyjmowanie i przekazywanie potwierdzeń zrealizowanych transportów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • orientacja w zagadnieniach obsługi potrzeb transportowych przedsiębiorstwa produkcyjnego,
  • jęz. angielski w stopniu komunikatywnym,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • umiejętność podejmowania decyzji, planowania działań i rozwiązywania problemów,
  • komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej,
  • prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwości rozwoju i awansu zawodowego,
  • elastyczny czas pracy,
  • benefity pracownicze.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

CV proszę przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Do aplikacji prosimy dopisać poniższą zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

MARBET Spółka z o.o. to firma produkcyjna z ponad 40-letnią tradycją, działająca w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, wyrobów z włóknin termoformowanych i produkcji mebli tapicerowanych.

Nowoczesne rozwiązania oraz ciągły rozwój technologiczny pozwalają nam na produkcję bezpieczną dla środowiska naturalnego.

Specjalista ds. transportu, Chochołowska 28, Bielsko-Biała