Oferta pracy

Specjalista ds. Transportu Bliskiego

Media Expert

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przeglądy wózków jezdniowych podnośnikowych

  • prowadzenie dokumentacji serwisowej wózków

  • zlecanie napraw do firm zewnętrznych

  • prowadzenie wykazu oraz zamawianie części zamiennych

  • wykonywanie drobnych napraw wózków jezdniowych podnośnikowych i baterii

  • nadzór nad akumulatorownią i flotą samochodów działu DUR

  • dbanie o prawidłowy obieg FV

  • prowadzenie ewidencji kosztów wózków oraz ilość mth

  • udziału w i zlecanie przeglądów UDT

Nasze wymagania

  • uprawnienia wydane przez Urząd Dozoru Technicznego WJO, WJK

  • wykształcenie techniczne

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • uprawnienie SEP do 1 KV

  • czynne prawo jazdy kat. B.

  • mile widziane uprawnienia do obsługi podestów ruchomych kat. IP (wolnobieżne, przewoźne)

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat (jedna zmiana)

  • atrakcyjny system premiowy

  • obiad za 1 zł

  • wsparcie w trakcie wdrożenia, bo liczą się chęci

  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • zniżki na zakup najnowocześniejszej elektroniki w naszych salonach

  • pomoc i opiekę naszej fundacji Mediaexpert ,,Włącz się” dla Ciebie i Twoich bliskich

  • Benefity

  • darmowy transport

  • premie specjalne

  • strefa relaksu

  • wydłużone przerwy

  • opieka fundacji MediaExpert „Włącz się”

JESTEŚMY EXPERTEM. MEDIA EXPERTEM. W KILKANAŚCIE LAT Z MAŁEGO, RODZINNEGO BIZNESU ZMIENILIŚMY SIĘ W NAJWIĘKSZĄ SIEĆ ELEKTROMARKETÓW W POLSCE. PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO NAS!

Przewiń do profilu firmy

Człowiek, który nie pracuje z zamiłowania do tego co robi, ale tylko dla pieniędzy, nie jest w stanie ani zarobić, ani znaleźć wiele radości w życiu (Charles M. Schwab). U nas znajdziesz jedno i drugie.