Oferta pracy

Specjalista ds Transportu

Rhenus Logistics S.A.

  • Błonie

    Błonie, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, organizacje i zabezpieczenie odpowiedniej ilości środków transportowych na potrzeby przyjętych zleceń od klientów zewnętrznych i klientów oddziału

  • Dobór i weryfikacja samochodów pod kątem optymalnego wykorzystania powierzchni ładunkowej i tonażu samochodów

  • Bieżąca współpraca z przewoźnikami: dystrybucja, transport liniowy

  • Ewidencja oraz tworzenie statusów dostaw w systemie komputerowym

  • Przygotowywanie cyklicznych raportów jakościowych, rentowności, tworzenie zestawień danych z systemu na bieżące potrzeby działów oraz kierowników oddziałów

  • Współpraca z innymi Działami/Oddziałami firmy

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie 2–zmianowym (6:00-14:00; 14:00-22:00)

  • Wykształcenie co najmniej średnie (mile widziany profil: transport, logistyka)

  • Doświadczenie w organizacji drobnicowych transportów krajowych

  • Praktyczna znajomość przepisów transportowych i spedycyjnych

  • Umiejętność obsługi giełd transportowych

  • Mile widziana znajomość programu SPEED

  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji

  • Systematyczność, dokładność i bardzo dobra organizacja pracy

  • Umiejętności komunikacyjne, nastawienie na współpracę

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word, Excel)

  • Zaangażowanie, proaktywna postawa, samodzielność i nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji

  • Prywatną opiekę medyczną współfinansowaną przez firmę

  • Możliwość ubezpieczenia grupowego dla siebie i członków rodziny

  • Kartę Multisport współfinansowaną przez firmę

  • Dobrą atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

Rhenus Logistics S.A. Oddział Radonice

Radonice 46B, 05-870 Błonie

Przewiń do profilu firmy